REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

„Po co wracacie na ekrany me?”- pytają twórcy kanału Lekko Stronniczy w nowym filmiku na YouTubie

Włodek Markowicz i Karol Paciorek, czyli twórcy niezwykle popularnego youtubowego kanału „Lekko Stronniczy”, powrócili.

05.08.2019
20:00
Lekko Stronniczy - nowe wideo
REKLAMA
REKLAMA

Wideo pożegnalne kanału „Lekko Stronniczy” pojawiło się na YouTubie 15 marca 2018 roku. W dzisiejszym świecie, pełnym remake'ów, rebootów i kontynuacji po latach było jednak tylko kwestią czasu, aż program powróci do serwisu z nowymi odcinkami. Dziś o godzinie 18:00 ukazał się nowy materiał, z numerem 1001 i prostym tytułem „Wrócili”.

Panowie najpierw zadają pytanie o sens swojego powrotu, a następnie przechodzą bezpośrednio do właściwego tematu. Tym razem rozmawiają o niedawnym badaniu świadomości picia alkoholu w naszym kraju i specyficznych wyników, które w nim zaprezentowano. Najpierw następuje jednak seria dowcipów oraz szybka przebieżka po najważniejszych wydarzeniach z życia obu panów.

Najważniejszą informacją nowego odcinka jest jednak ta, która pojawia się na ekranie w ostatnich jego sekundach. Widzimy wtedy prosty napis:

„Lekko Stronniczy. Od poniedziałku do piątku. O 18:00”.

Twórcy nie zdradzają jednak, jaką formę przyjmie nowa odsłona słynnej serii. Wszystko wskazuje na to, że będzie to bezpośrednia kontynuacja dotychczasowej stylistyki programu, który obserwowany jest na YouTubie przez przeszło 250 tysięcy użytkowników.

Tęskniliście? Już nie musicie!

REKLAMA

Warto wynotować też, że w godzinę od publikacji filmik obejrzały już 37 tysiące ludzi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA