REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Najważniejsza z dziewczyn zasili obsadę 7. sezonu American Horror Story

Dopiero co pożegnaliśmy Lenę Dunham w serialu Dziewczyny, którego emisja dobiegła końca, a już wiemy, jak potoczą się dalsze losy aktorki. Odtwórczyni roli Hannah w Girls zagra w nowym sezonie American Horror Story autorstwa Ryana Murphy'ego.

20.07.2017
10:53
7. sezon American Horror Story
REKLAMA
REKLAMA

Przyznam, że do końca nie umiem sobie wyobrazić Dunham w uniwersum stworzonym przez Ryana Murphy'ego. To jest mroczne, niebezpieczne, pełne przemocy i seksu. To pewnie dlatego, że artystka kojarzy mi się po prostu z Hannah i nic w tym dziwnego - fabuła serialu inspirowana była życiem Dunham, a jej postać... nią samą i jej podejściem do świata. Murphy, oczywiście, nie ułatwia nam zadania i nie zdradza, kim będzie postać grana przez amerykańską aktorkę.

Nie mamy żadnych wskazówek, jaki to będzie typ postaci, ani jak będzie się nazywać.

Zresztą to niejedna tajemnica związana z 7. sezonem American Horror Story. Nie znamy jeszcze nawet tytułu tej serii. Wiemy jedynie, że serial ma się rozgrywać w czasach współczesnych, na ekranie zobaczymy archiwalne nagrania związane z ubiegłorocznymi wyborami w Stanach Zjednoczonych. Wiemy także, że straszny klaun powróci...

He's Baaaaaack

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy) 10 Lip, 2017 o 3:11 PDT

Ostatnio na Instagramie Ryan Murphy opublikował też jedno zdjęcie z planu American Horror Story, które ma sugerować, o czym opowiadać będzie nadchodzący sezon. Jakieś pomysły? Nawet nie śmiem domniemywać, zwłaszcza, że tytuł mamy poznać już za chwilę. Mam nadzieję, że wraz z nim reżyser zdradzi nieco szczegółów dotyczących samej fabuły nowej serii.

AHS last clue before this week's TITLE reveal. Ideas?

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy) 17 Lip, 2017 o 1:47 PDT

REKLAMA

Oprócz Leny Dunham w 7. sezonie American Horror Story wystąpią Sarah Paulson, Evan Peters, Billy Eichner, Billie Lourd, Leslie Grossman i Colton Haynes. Premiera we wrześniu tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA