REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

Lenny Kravitz szyje nowości

"Hej, co tam u Lenny'ego Kravitza?" - nie spytał nikt nigdy, przynajmniej od czasów wydanego w 1998 "5". A szkoda, bo w sumie przez ponad półtorej dekady, które upłynęło od tego czasu, Kravitz robił sporo, i działo się u niego też sporo. A ostatnio dzieje się jeszcze więcej.

25.06.2014
20:59
Lenny Kravitz z workiem nowości
REKLAMA

Od czasów takich super-singli, jak "I Belong To You", "Fly Away" czy "American Woman", Lenny Kravitz wydał ponad 20 (!) singli, oraz 4 płyty. Choć nie stały się one wielkimi przebojami, znalazło się na nich sporo dobrej muzyki - jak to u tego fenomenalnego gitarzysty, nazywanego przez niektórych "Hendrixem naszych czasów", zazwyczaj bywa. A teraz nadchodzi kolejna płyta, którą właśnie obwieścił całemu światu muzyk.

REKLAMA

Nowy album Lenny'ego Kravitza, noszący tytuł "Strut", ukaże się 23. września 2014 roku. Singlem promującym to wydawnictwo (ciekawe, czy uda mu się z nim tym razem trafić do amerykańskiego Top20), będzie dość kontrowersyjnie zatytułowane "One In The Chamber" - co po angielsku jest, dość zawoalowanym, określeniem gry w rosyjską ruletkę. Czyżby i Kravitzowi udzieliła się nieco hip-hopowa, gangsterska mentalność? Cóż, zobaczymy już za kilka… No, kilkanaście tygodni. Tymczasem zostawiam Was z nowym numerem, którego możecie posłuchać powyżej - a swoje opinie na temat tego, co tym razem wymodził Kravitz, możecie wyrazić w komentarzach poniżej. Zapraszam.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA