REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Muzyka

Startują koncerty z cyklu Letnie Brzmienia: zagrają m.in. Sorry Boys, Brodka i Kwiat Jabłoni

Już 31 lipca odbędzie się pierwszy koncert z cyklu Letnie Brzmienia. Serię imprez rozpocznie Bela Komoszyńska i Sorry Boys, a zamknie Monika Brodka. Wszystkie koncerty będą się odbywać w Parku Starego Browaru w Poznaniu. Sprzedaż biletów startuje w środę 1 lipca.

30.06.2020
13:00
letnie brzmienia poznan brodka sorry boys kwiat jabloni
REKLAMA
REKLAMA

Wakacyjna aura i poluzowanie obostrzeń związanych z pandemią sprzyjają imprezom na świeżym powietrzu. Jeśli dołożymy do tego urokliwe okoliczności przyrody i muzykę przez duże M, uzyskamy przepis na weekend idealny. Tak zapowiadają się poznańskie Letnie Brzmienia — w  ramach cyklu, na przełomie lipca i sierpnia odbędzie się aż 10 koncertów. W Parku Starego Browaru wystąpią m.in. Sorry Boys, Ania Dąbrowska, KRÓL, Kwiat Jabłoni i Brodka.

Ahoj, przygodo!

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany niejednemu i niejednej z nas: większość muzycznych festiwali albo przeniesiono na inny termin, albo odwołano całkowicie. Dlatego poznańskie Letnie Brzmienia to idealna okazja, aby pobujać się pod chmurką w towarzystwie najciekawszych polskich muzyków młodego pokolenia:

W te wakacje będziemy tęsknić za podróżami i dużymi festiwalami. Wspólnie z Good Taste Production postanowiliśmy zorganizować wydarzenie, które skutecznie wynagrodzi odwołane muzyczne wyjazdy. 

— mówi Joanna Tupalska ze Starego Browaru.

Pięć tygodni, dziesięć koncertów wyjątkowych wykonawców: line-up Letnich Brzmień to przegląd tego, co najciekawsze na polskiej scenie muzycznej

dodaje Krzysztof Wawrzyniak z Good Taste Production.

Letni koktajl współczesnych brzmień

Pierwszy koncert w ramach Letnich Brzmień odbędzie się w piątek 31 lipca. Na plenerowej scenie pojawi się Bela Komoszyńska, czyli charyzmatyczna liderka Sorry Boys. W kolejnych tygodniach usłyszymy m.in. folkowy duet Kwiat Jabłoni, który zasłynął takimi przebojami, jak Dziś późno pójdę spać czy Wodymidaj, a jazzująco-hip-hopowa Bitamina niezmiennie zachwyci bezpretensjonalnością i inteligentną grą słów. Nie zabraknie również powiewu muzycznej świeżości w postaci Baranovskiego, który zaprezentuje materiał z debiutanckiego krążka “Zbiór”. Cykl koncertów zamknie energetyczny występ Brodki, jednej z najbardziej wyrazistych muzycznych osobowości w Polsce.

Pełna lista koncertów:

 • 31 lipca - Sorry Boys
 • 1 sierpnia - LemON
 • 7 sierpnia - Bitamina
 • 8 sierpnia - Karaś / Rogucki
 • 14 sierpnia – Ania Dąbrowska
 • 15 sierpnia - Kwiat Jabłoni
 • 21 sierpnia - Baranovski
 • 22 sierpnia - sanah
 • 28 sierpnia - KRÓL
 • 29 sierpnia - Brodka

Wszystkie koncerty będą odbywać się w weekendy — piątki oraz soboty, o godz. 20 w Parku Starego Browaru, na wysokości Galerii na Dziedzińcu. Wstęp na imprezę zlokalizowany będzie każdorazowo od strony skrzyżowania ulic Ogrodowej i Ratajczaka.

Sprzedaż biletów — czas start!

Sprzedaż biletów rozpocznie się już w nadchodzącą środę, 1 lipca o godz. 12:00 na stronie www.eventim.pl/goodtaste

Wydarzenia rozpoczynać się będą o godz. 17:00 setami DJ-skimi. O godz. 20:00 zaczną się planowane koncerty gwiazd i potrwają do ciszy nocnej, czyli do godz. 22:00.

REKLAMA

Uwaga! Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi będzie można się zapoznać się na stronie www.goodtaste.pl.

Letnie Brzmienia Poznań
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA