REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gwiezdne wojny i tegoroczne hity w filmowej ofercie Lidla

To okazja, by na święta zaopatrzyć się w dobry film. Lidl proponuje znane tytuły w atrakcyjnych cenach. Do sprzedaży trafią przede wszystkim dzieła spod szyldu Disneya.

11.12.2017
9:12
promocja na filmy w Biedronce i Lidlu
REKLAMA
REKLAMA

Promocja na filmy w Lidlu – co warto kupić?

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

 class="wp-image-114858"

Akcja filmu rozgrywa się w uniwersum znanym z kultowej serii George’a Lucasa. Grupa rebeliantów musi stawić czoła Imperium. Ich jedyną nadzieją jest kradzież planów Gwiazdy Śmierci, które znajdują się na planecie Scarif. Jest to pierwszy film z serii, który nie skupia się na bohaterach znanych z poprzednich części. Doskonała okazja, by wprawić się w nastrój przed premierą Ostatniego Jedi.

 class="wp-image-114855"

Tegoroczna odsłona perypetii samochodów uznawana jest na najlepszą ze wszystkich części. Zygzak McQueen wciąż bierze udział w wyścigach, ale nie jest w stanie dotrzymać tempa nowoczesnym maszynom. W powrocie na szczyt pomaga mu trenerka – młoda Cruz Ramirez. W ofercie Lidla znajdziemy także wcześniejsze odsłony Aut.

 class="wp-image-114846"

Piąta część przygód kapitana Jacka Sparrowa i jego załogi. Tym razem grany przez Johnny’ego Deppa bohater musi zmierzyć się z upiornym Salazarem. Stawka jest wysoka: w grę wchodzi nie tylko życia samego Sparrowa, ale wszystkich piratów. Jedyną szansą na ratunek jest zdobycie mitycznego Trójzęba Posejdona. Kto dzierży artefakt, ten ma władzę nad wszystkimi morzami.

 class="wp-image-114843"

Akcja rozgrywa się dwa miesiące po wydarzeniach znanych z pierwszej części filmu. Bohaterowie kontynuują kosmiczne podróże, broniąc się przed nieustającymi zagrożeniami. Przy okazji próbują także pomóc Peterowi Quillowi, który chce poznać prawdę o swojej rodzinie. W Lidlu znajdziemy również poprzednią część.

Pełną listę dostępnych filmów znajdziecie TUTAJ.

A co poza tym?

Nabyć można także Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy oraz filmy LEGO, których akcja toczy się w tym uniwersum. Ponadto w Lidlu kupimy adaptacje komiksów Marvela, takie jak Ant-Man czy obie części Avengers. Znajdziemy też wybór tytułów dla dzieci, m.in. Krainę Lodu, Zwierzogród czy Piękną i Bestię z Emmą Watson.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja na filmy w Lidlu?

Oferta obowiązuje od dzisiaj do 17 grudnia. Sieć sklepów zaznacza jednak, że promocja trwa do wyczerpania zapasów. Jeśli jesteście zainteresowani dostępnymi tytułami, to warto się pospieszyć.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA