REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Z kina do Lidla. Nowa promocja na filmy - w ofercie prawie 40 tytułów

Lidl oferuje możliwość poszerzenia domowej filmoteki o kilka naprawdę ciekawych tytułów. Promocja na filmy obejmuje głównie produkcje animowane i sci-fi, chociaż na półkach zobaczymy także kilka dramatów. W ofercie znajdziemy wiele tytułów, które w zeszłym roku gościły na kinowych ekranach.

14.05.2018
12:04
Promocja na filmy w Lidlu
REKLAMA
REKLAMA

Aktualna promocja obejmuje 39 tytułów, z których najdroższe kosztują niecałe 25 zł. Ponadto część oferty składa się z wersji film+książka.

Promocja na filmy w Lidlu – co warto kupić?

Początek trzeciej serii filmów o przygodach Petera Parkera, którego tym razem gra Tom Holland. Spider-Man pod okiem swojego mentora, Tony’ego Starka, uczy się roli superbohatera. Zajmuje się głównie utrzymywaniem porządku w swoim sąsiedztwie, gdyż Iron Man nie pozwala mu angażować się w nic niebezpiecznego. Jednak pewnego dnia Peter trafia na trop handlarzy bronią wykonaną z wraku statku kosmicznego. To prowadzi do konfrontacji z niezwykle groźnym Vulturem.

Ostatni film z Hugh Jackmanem w tytułowej roli i Patrickiem Stewartem jako Charlesem Xavierem. Na świecie została już tylko garstka mutantów, którzy muszą się ukrywać jak nigdy dotąd. Do tego Logan i Profesor X są poważnie chorzy, co dodatkowo ogranicza ich zdolności i powoduje niebezpieczeństwo także dla postronnych. Do takiego środowiska trafia tajemnicza dziewczynka, która wydaje się mieć podobne moce do Logana. Ostatni mutanci postanawiają zaopiekować się dzieckiem, które jest poszukiwane przez pracowników tajnego laboratorium.

Połączenie komedii, akcji i naprawdę szalonej jazdy. Główny bohater, znany jako Baby, zarabia na życie jako kierowca podczas przestępczych napadów. Pewnego dnia chłopak poznaje kelnerkę Deborę, przez którą chce zerwać z kryminalnym światkiem. Wciąż ma jednak do spłacenia ostatnią część długu wobec swojego szefa. Ten nakazuje mu udział w praktycznie niewykonalnym napadzie. Jeśli Baby się wycofa, ucierpi na tym nie tylko on sam, ale też jego dziewczyna i przybrany ojciec.

Trzecia część serii rebootów Planety małp. Dwa lata po ataku Koby na ludzki przyczółek w San Francisco walka o dominację na Ziemi wciąż jest nierozstrzygnięta. Na czele oddziału Alpha-Omega, składającego się z ludzi i byłych żołnierzy Koby, stoi bezwzględny Pułkownik. Dowódca zadaje naczelnym wielkie straty, co zmusza Caesara do otwartego stawienia mu czoła. Gdy dwójka wreszcie się spotka, dojdzie do bitwy, w której ważyć się będą losy całej planety.

W niezbyt odległej przyszłości ludzkość bada powierzchnię Marsa. Podczas jednej z wypraw potężna burza piaskowa zmusza ekipę do ewakuacji. Niestety, ich próby okazują się nieskuteczne i większość uczestników ponosi śmierć. Jedynym ocalałym jest Mark Watney, który szybko orientuje się, że jego zapasy żywności i tlenu są na wyczerpaniu. Co więcej, bohater nie ma możliwości skontaktowania się z Ziemią i wezwania misji ratunkowej. Zdany wyłącznie na siebie Watney podejmuje heroiczną walkę o przetrwanie.

A co poza tym?

W ofercie znajdziemy także filmy familijne i dla młodszych widzów, jak Dzieciak rządzi, Fernando czy dwie ostatnie części Epoki lodowcowej. Ponadto w Lidlu można kupić więcej zeszłorocznych kinowych hitów, jak Jumanji: Przygoda w dżungli czy Król rozrywki. Fanów sci-fi powinny także zainteresować takie tytuły, jak Blade Runner 2049 czy Avatar. Pełną listę dostępnych tytułów znajdziecie TUTAJ.

Ile zapłacimy?

Za niektóre tytuły zapłacimy nawet 9,99 zł. Część produkcji dostępna jest w cenie 19,99 zł, a za niektóre nowsze filmy zapłacimy 24,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Oferta obowiązuje od dzisiaj do końca tego tygodnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA