REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Do sieci trafił finałowy zwiastun „Snyder Cut”. Fani dostrzegli dwa istotne szczegóły

Tego hype trainu nic już nie powstrzyma. HBO Max wypuściło kolejny zwiastun „Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera”, który jeszcze bardziej nakręcił ekscytację nową wersją filmu. Premiera już w czwartek, 18 marca, o 9:00 na HBO GO.

15.03.2021
9:04
Finałowy zwiastun Snyder Cut. Fani zwrócili uwagę na 2 rzeczy
REKLAMA
REKLAMA

Film, który w fandomie dostał nazwę „Snyder Cut”, jest czterogodzinną rozszerzoną wersją „Ligi Sprawiedliwości”. Zack Snyder był pierwszym reżyserem filmu. Jednak z powodu śmierci córki, odszedł z projektu na etapie post-produkcji w maju 2017. Jego miejsce zajął Joss Whedon, Warner Bros skróciło film do dwóch godzin i, sądząc po reakcji widzów i krytyków, była to zła decyzja. „Liga sprawiedliwości” sprzed czterech lat została słabo przyjęta i okazała się finansową porażka.

Fani komiksów DC domagali się wypuszczenia filmu według wizji Snydera. Powstała internetowa petycja #ReleaseTheSnyderCut, która zebrała niemal 180 tysięcy podpisów. Reżyser wysłuchał próśb, dokręcił kilka scen i przemontował „Ligę Sprawiedliwości”. Film będzie się różnić nie tylko pod względem mroczniejszego klimatu, ale i wielu szczegółów, na które już teraz zwracają uwagę internauci.

Komentujący jarają się tym, że nieobecny w poprzedniej wersji Darkseid pojawi się w nadchodzącym filmie. „Cieszę, że wreszcie zobaczę promienie Omega Darkseida w Snyder Cut” — napisał jeden z internautów. Kolejny zwrócił uwagę na świecące oczy Marthy Kent (przybrana matka Supermana) w okolicach drugiej minuty zwiastuna. „Dlaczego nikt nie gada o tym, że Martha jest Marsjaninem Łowcą?” — pyta drugi.

Snyder Cut – finałowy zwiastun

Takich ciekawostek i teorii pewnie będzie jeszcze wiele – po premierze. Film będziemy mogli zobaczyć już w czwartek, 18 marca. „Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera” pokaże HBO GO. Tymczasem już dziś na Rozrywka.Blog pojawi się przedpremierowa recenzja filmu.

REKLAMA

* Zdjęcie główne: materiały prasowe / HBO

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA