REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

…Like A Clockwork już w sieci!

Ortodoksom, którzy wolą wąchać zapach papierowej koperty od płyty winylowej, polecam przejść się na spacer, bo o to jest! Nowy, szósty album Queens Of The Stone Age w wersji cyfrowej!

30.05.2013
18:05
…Like A Clockwork już w sieci!
REKLAMA

Cóż za wspaniałe czasy proszę państwa! Jeszcze sześć dni do premiery nowego albumu Queens Of The Stone Age, a my już możemy go posłuchać. Długo nam przyszło czekać na nowy album, bo prawie sześć lat, właściwie to na premierę płyty trzeba czekać do 4 czerwca, ale od czego jest internet i iTunes prawda? Ostatnie trzy tygodnie to istna kokieteria ze strony Queensów. Najpierw 14 maja cześć Kalopsia pojawiła się na stronie zespołu, później Keep Your Eyes Pealed, następnie If I Had A Tail i singiel promujący płytę My God Is The Sun. Trzeba przyznać, że panowie od marketingu wzięli się do roboty, bo cały maj był przesycony nowinkami o Queens Of The Stone Age. Chyba każdy już widział szereg filmów promujących nową płytę, jeżeli nie to zapraszam to oglądania tych creepy animacji połączonych w jeden 15 – minutowy film. Coś ostatnio wszyscy tacy mroczni się zrobili…

REKLAMA

REKLAMA

Jeżeli sześć lat czekania i marka zespołu to za mało, żeby kogokolwiek skusić do przesłuchania płyty, pozwólcie mi rzucić kilkoma nazwiskami: Dave Grohl, Sir Elton John,  Trent Razor (Nine Inch Nails), Jake Shears (Scissor Sisters) i znany fanom zespołu z albumów: Rated RSongs For The Deaf - Nick Oliveri. Ci panowe wystąpili na nowej płycie …Like A Clockwork. Skoro Daft Punk może powiększać swój skład to i Queens Of The Stone Age mogą, a co! Niedługo recenzja tej płyty na sPlay, a na razie cieszcie się nowym wydawnictwem dzięki iTunes.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA