REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Lil Masti skrytykowana za współpracę reklamową. Influencerka pokazała wyprawkę do szpitala

Lil Masti niebawem zostanie mamą. Przygotowując wyprawkę do szpitala, podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie, jakich produktów zamierza używać po porodzie. W komentarzach pod postem ludzie zaczęli jednak krytykować influencerkę, zarzucając jej reklamowanie produktów, które nie zostały przez nią przetestowane.

04.08.2023
14:02
Lil Masti skrytykowana za współpracę reklamową. Influencerka pokazała wyprawkę do szpitala
REKLAMA

Lil Masti na początku stycznia ogłosiła, że zostanie mamą i od tej pory na Instagramie byłej zawodniczki Fame MMA pojawiał się głównie content ciążowy. Aniela zdawała relacje z baby shower, kiedy wraz z partnerem ogłosili imię córeczki, a w połowie lipca zareklamowała pierwszy wózek dla dziecka. Kilka dni temu influencerka zaczęła kompletować także wyprawkę do szpitala, czym podzieliła się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Współpraca reklamowa została jednak skrytykowana przez komentujących, a Anieli oberwało się za polecanie produktów, których uprzednio nie wypróbowała.

Czytaj także: Lil Masti o Staśko: "po trupach do celu". Konflikt miedzy celebrytkami robi się naprawdę ostry

REKLAMA

Współpraca Lil Masti została skrytykowana przez obserwatorów

Kiedy kilka dni temu na profilu Anieli Bogusz pojawił się filmik z kompletowania wyprawki do szpitala, pod nagraniem zawrzało. Obserwatorzy Lil Masti komentowali głównie fakt, że influencerka zareklamowała i poleciła produkt, który wcześniej nie został przez nią przetestowany:

Jak to jest coś polecać, jak się jeszcze nie użyło?

- skomentowała jedna z obserwatorek Anieli.

Wiele osób zarzucało influencerce także fakt, że content ciążowy robiony jest pod publikę i wiele z reklamowanych rzeczy w szpitalu zwyczajnie jej się nie przyda. Kilku obserwatorów wyraziło także swoją opinię na temat firmy, z którą Aniela podjęła współpracę i podkreśliło, że nie warto wydawać pieniędzy, gdyż szpital posiada większość niezbędnych po porodzie rzeczy:

REKLAMA

W szpitalu mają większość potrzebnych rzeczy jak podpaski, pampersy, mleko, butelki i wszystko inne. W razie potrzeby dostaniesz wszystko. Niepotrzebne jest nakręcanie na wydawanie niepotrzebnych pieniędzy

- dodała inna obserwatorka.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA