REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Świetna wiadomość dla fanów "Lilo i Sticha". Szykuje się aktorski film, a w obsadzie obok wielkich gwiazd pojawi się debiutantka

"Lilo i Stich" doczeka się aktorskiego filmu. Popularna animacja Disneya już niedługo pojawi się w zupełnie nowej odsłonie, natomiast amerykańskie media donoszą o obsadzie filmu. Wiadomo, że w produkcji pojawi się Zach Galifianakis, gwiazdor takich filmów jak m.in. "Kac Vegas” oraz "Birdman". Dołączy również do niego debiutantka, Maia Kealoha. Co o niej wiemy?

02.04.2023
12:15
Lilo i Stich
REKLAMA

Fani "Lilo i Sticha" będą zadowoleni. Film oparty na popularnej animacji Disneya z 2002 roku doczeka się aktorskiej wersji. Jak donoszą zagraniczne media, trwa właśnie kompletowanie obsady produkcji. Wiadomo, że reżyserii podejmie się nominowany do Oscara Dean Fleischer-Camp. Natomiast autorem scenariusza jest Chris Kekaniokalani Bright.

REKLAMA

Debiutantka pojawi się w roli Lilo. Co o niej wiemy?

Wiadomo też, że rola Lilo przypadnie młodej debiutantce, Maii Kealoha. Młoda aktorka pochodzi z Hawajów, więc z pewnością znane są jej tradycje rdzennej ludności rajskich wysp. Niewykluczone, że ułatwi jej również opanowanie ruchów tańca hula czy łapanie wysokich fal. Na razie wiadomo, że debiutantka zagości u boku m.in. Zacha Galifianakisa, aktora znanego z takich filmów jak m.in. "Kac Vegas" oraz "Birdman". Nie wiadomo jednak, kogo zagra w "Lilo i Stichu". Aktorska wersja kultowej animacji ma pojawić się na szklanym ekranie w 2024 roku.

REKLAMA

Kultowa animacja Disneya w nowej odsłonie

Przypomnijmy, że "Lilo i Sich" opowiada historię przyjaźni samotnej dziewczynki o imieniu Lilo oraz kosmity Sticha. Lilo nie zdaje sobie sprawy, że wyglądający jak dziwny pies Stich tak naprawdę jest dziełem szalonego naukowca, zaprogramowanym na niszczenie. Dzięki niezachwianej mocy „Ohana” (hawajskie określenie rodziny), Stich, który początkowo traktował Lilo  jako kryjówkę przed wysłanymi w ślad za nim Jumbą (jego twórcą) i agentem Plikleyem, odnajduje coś czego nigdy wcześniej nie miał – rodzinę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA