REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Lily Allen powraca po pięciu latach. "Sheezus" udostępniony do odsłuchu

Najnowszy album angielskiej piosenkami Lily Allen światło dzienne ujrzy już na początku przyszłego tygodnia. Jednak wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z nim już dziś, ponieważ "Sheezus" został udostępniony do odsłuchu w iTunes Radio

29.04.2014
18:00
Lily Allen powraca po pięciu latach. „Sheezus” udostępniony do odsłuchu
REKLAMA

"Sheezus" to trzeci krążek popowej artystki, po wydanych w 2006 "Alright, Still" i w 2009 "It's Not Me, It's You". Płyta ma bezpośrednio nawiązywać do poprzedniego muzycznego dokonania Lily i poruszać szereg problemów społecznych, takich jak seksizm czy mizoginia w przemyśle muzycznym.

REKLAMA

"Sheezus" promowany był przez pięć singli - dość chłodno przyjęty "Hard out Here" z budzącym sporo kontrowersji klipem, oraz dużo lepszy "Air Baloon", hit angielskich i włoskich rozgłośni radiowych w styczniu bieżącego roku. Największą popularność zyskał sobie chyba "L8CMMR", który znalazł się na ścieżce dźwiękowej serialu "Girls" produkcji HBO.  Kolejne były opublikowany w ubiegłym miesiącu "Our Time" oraz tytułowy "Sheezus", który pojawił się w sieci w minioną środę.

REKLAMA

Cały album do odsłuchu dostępny jest w iTunes Radio. Poniżej znajduje się pełna lista utworów, które znalazły się na płycie.

Sheezus:
01. Sheezus
02. L8CMMR
03. Air Balloon
04. Our Time
05. Insincerely Ours
06. Take My Place
07. As Long As I Got You
08. URL Badman
09. Silver Spoon
10. The Life For Me
11. Hard Out Here

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA