REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Lipiec z Netfliksem to świetna odpowiedź na to, co robić z nielimitowanym transferem wideo

Nie ma się co oszukiwać - nadszedł tak zwany sezon ogórkowy. Premier jakby mniej, wszyscy na chwilę zasypiają (a przynajmniej mają drzemkę!), by obudzić się wraz z wrześniem i październikiem. Mimo wszystko Netflix jednak nie zawodzi i w wakacje będzie co oglądać. Znowu.

22.06.2017
19:30
Castlevania w Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Sezon ogórkowy ma jedną niewątpliwą zaletę - jest też sezonem urlopowym. A jeśli urlop to oczywiście wyjazdy, plaża, łąka, leżenie i świeże powietrze. W takich sytuacjach przydaje nam się transfer danych w smartfonie lub w innym mobilnym urządzeniu. Ale ten w przypadku oglądania seriali (zwłaszcza jak się wciągniecie w produkcję) może nam się szybko ulotnić.

Na szczęście T-Mobile znalazł na to sposób i jeśli zapłacicie piątaka, to będziecie mieć nielimitowany transfer wideo. W skrócie oznacza to, że będziecie mogli bez limitu oglądać seriale, np. w Netfliksie, a wasz transfer danych się przez to nie zużyje.

No dobra, ale co oglądać?

Ozark - premiera: 21 lipca

Szykuje się nowy dobry kryminał wyprodukowany przez platformę Netflix. Główny bohater, Marty Bryde, wraz ze swoją żoną i dziećmi przeprowadza się do spokojnej Krainy Ozarks w Missouri. To jego sposób na ucieczkę od problemów. Do tej pory Marty mieszkał w Chicago i zajmował się doradztwem finansowym. Ale oprócz tego... prał pieniądze dla jednego z największych meksykańskich karteli narkotykowych. Niestety, szybko się okaże, że zmiana miejsca zamieszkania to za mało, by pozbyć się piwa, które się nawarzyło.

Castlevania - premiera: 7 lipca

Serial Netfliksa na podstawie serii gier wideo? Tak, tym właśnie jest Castlevania. Pierwsza odsłona tej gry pojawiła się na rynku w 1986 roku. Tytuł opowiada o historii rodu Belmontów, która od pokoleń poluje na wampiry. Ich największym celem jest oczywiście sam hrabia Dracula. Serial Netfliksa opowie o wydarzeniach rozgrywających się już po tym, gdy główny bohater pierwszej gry wideo zabija legendarnego wampira Draculę. Za animację Castlevania odpowiadają osoby związane z kreskówką Adventure Time. Już teraz wiemy, że zobaczymy co najmniej dwa sezony tej produkcji.

Friends From College - premiera: 14 lipca

Friends From College to nowa komedia Netfliksa. Ta opowie o przyjaciołach, którzy znają się ze studiów. Na karku mają już czterdziestkę, ale czasem można odnieść wrażenie, że w gruncie rzeczy wcale się nie zmienili. W produkcji zagrają m. in. Keegan-Michael Key, Cobie Smulders czy Fred Savage.

To The Bone - premiera: 14 lipca

Anoreksja to okropna choroba, która prowadzi do śmierci. Zmagania młodej dziewczyny z właśnie taką przypadłością będziemy mogli obserwować w nowym filmie Netfliksa - To The Bone. Trailer produkcji zapowiada naprawdę interesujący i wzruszający film z pewnym pozytywnym przesłaniem. W główną rolę w filmie wcieliła się Lily Collins. Obok niej na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak Keanu Reeves czy Carrie Preston.

Out of Thin Air - premiera: 1 lipca

Najdziwniejsze śledztwo kryminalne w dziejach? O tym właśnie opowiada Out on Thin Air - dokument, który już 1 lipca pojawi się w platformie Netflix. Islandia, lata 70. ubiegłego wieku, sześciu podejrzanych i dwa straszliwe morderstwa. Ale o co tak naprawdę chodziło? Te niezwykłe wydarzenia wciąż są tematem wielu dyskusji. W dokumencie Out of Thin Air, trzymającym w napięciu jak najlepszy thriller, znajdą się archiwalne nagrania i wypowiedzi osób zaangażowanych w sprawę.

Poza tym w lipcu w Netfliksie zobaczycie też klika nowych innych filmów, serii i dokumentów. 7 lipca pojaw się film Before I All, a 28 tego samego miesiąca obejrzymy The Incredible Jessica James. 4 lipca w serwisie zadebiutuje seria The Stadups, a kilka tygodni później, 28 lipca, pierwszy sezon dokumentu Daughters of Destiny. Poza tym pojawią się też dokumenty takie jak: Extraordinary: The Stan Romanek Story (3 lipca), The Truth Is In The Stars (1 lipca), Innsaei (15 lipca), Outside Man (1 część, 1 lipca) czy Danny Dyer's Deadliest Man (dwa sezony, 1 lipca).

REKLAMA

A może macie upatrzone jakieś tytuły do obejrzenia poza Netfliksem?

Nie szkodzi, oferta T-Mobile ważna jest też w takich serwisach jak YouTube, ShowMax, Player, TVP Sport, Chili Cinema, Vevo i VOD.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA