REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

„Listy do M. 4” zadebiutują w lutym na platformie Player. Kina straciły jeden z największych tegorocznych hitów

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wszystkie najważniejsze kinowe premiery z końca zeszłego roku musiały wypaść z repertuaru. Część dystrybutorów ma zamiar poczekać na lepsze czasy w kinach, ale Grupa TVN podjęła inną decyzję odnośnie filmu „Listy do M. 4”. Świąteczna komedia romantyczna trafi od razu do VOD. Wiemy, kiedy premiera.

22.01.2021
21:20
listy do m 4
REKLAMA
REKLAMA

Niemal dokładnie rok temu Polskę obiegły wieści o rozpoczęciu zdjęć do najnowszej odsłony popularnej serii komedii romantycznych. „Listy do M. 4” jak zwykle szykowano pod premierę w okresie przedświątecznym. W styczniu 2020 roku nikt nie mógł jednak wiedzieć, jak trudno okres czekał całą branżę filmową. Produkcja ostatecznie nie pojawiła się na dużym ekranie, bo z powodu narzuconych przez rząd obostrzeń nie miała nawet takiej możliwości.

Właściciele kin z pewnością liczyli, że po zniesieniu lockdownu będą mogli cieszyć się z tłumów widzów zmierzających na kolejną odsłonę serii z Tomaszem Karolakiem w roli głównej. Grupa TVN Discovery stojąca za produkcją „Listów do M. 4” nie miała jednak zamiaru czekać. Dlatego podobnie jak amerykańska wytwórnia Warner Bros. przeniosła premierę swojego hitu bezpośrednio do VOD.

Listy do M. 4” zadebiutują na platformie Video on Demand – Player. Kiedy to nastąpi?

Decyzja o przeniesieniu produkcji do streamingu została podana w oficjalnym komunikacie na stronie internetowej firmy. „Listy do M. 4” dołączą do pakietu START VOD, a więc będą automatycznie dostępne dla dotychczasowych subskrybentów tej opcji. Nowi użytkownicy będą mogli z kolei skorzystać ze specjalnej promocji dającej dostęp do usługi za pół ceny w lutym. Akcja najnowszej części będzie toczyć się tradycyjnie tuż przed Bożym Narodzeniem. Widzowie będą mieli okazję śledzić dalsze losy swoich ukochanych bohaterów: Melchiora, Szczepana, Kariny i Wojciecha. Do postaci (i aktorów) znanych z wcześniejszych produkcji dołączą też jednak zupełnie nowe osoby.

W obsadzie „Listów do M. 4” ponownie znaleźli się Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Danuta Stenka, Borys Szyc, Magdalena Różczka, Wojciech Malajkat, Izabela Kuna, Weronika Wachowska, Mateusz Winek oraz Michał Zieliński. Dołączą do nich debiutujący w popularnej serii Cezary Pazura, Rafał Zawierucha, Magdalena Boczarska,Vanessa Aleksander, Barbara Wrzesińska, Stanisław Brudny, Janusz Chabior, Eryk Lubos, Anna Smołowik, Cezary Kosiński i Monika Pikuła. Reżyserem produkcji jest Patrick Yoka („Rodzinka.pl”, „Prawo Agaty”), a za scenariusz odpowiadają Mariusz Kuczewski i Marcin Baczyński.

REKLAMA

„Listy do M. 4” obejrzycie na Player.pl już 1 lutego. Nie ma na razie informacji, czy planowana jest późniejsza dystrybucja w kinach.

* Autorem zdjęcia wyróżniającego jest Marcin Makowski/TVN.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA