REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Listy do M. 4” w drodze. Tak, ruszyły zdjęcia do nowej odsłony hitowej polskiej serii

Listy do M.”, zwane swego czasu polską odpowiedzią na „To właśnie miłość” to filmowa seria, która cieszy się niezwykłą popularnością. Właśnie ruszyły zdjęcia do 4. odsłony świątecznej historii.

21.01.2020
18:10
Listy do M. - kadr z filmu
REKLAMA
REKLAMA

„Listy do M.” w reżyserii Mitjy Okorna trafiły do kin pod koniec 2011 roku. Produkcja spodobała się widzom, którzy tłumne stawili się na salach kinowych. Film w premierowym okresie zobaczyło ponad 2,2 mln widzów.

Produkcja cieszyła się taką popularnością, że kilka lat później zdecydowano się stworzyć kontynuacje. W 2015 ujrzeliśmy „Listy do M. 2” Macieja Drejczera, a w 2017 „Listy do M. 3” Tomasza Koneckiego. Warto zauważyć, że 3. odsłonę serii obejrzało już ponad 3 mln widzów. Teraz wiemy, że w listopadzie tego roku zobaczymy kolejną odsłonę hitowej serii. Zdjęcia na planie komedii właśnie się rozpoczęły.

W sieci zadebiutowało pierwsze zdjęcie z planu. Na razie przedstawia jedynie cztery krzesła, za to zawiera szereg ważnych informacji.

Listy do M. 4 - zapowiedź class="wp-image-367098"

Z nowego materiału dowiadujemy się, że obraz wyreżyseruje Patrick Yoka, reżysera seriali „Rodzinka.pl” i „Prawo Agaty”, a na planie ponownie zobaczymy Agieszkę Dygant, Tomasza Karolaka i Piotra Adamczyka, czyli gwiazdy poprzednich odsłon cyklu.

Chwilowo nieznane są szczegóły fabuły nowego obrazu, ani pełny skład obsadowy. Dystrybutor Kino Świat podgrzewa jedynie atmosferę, zapowiadając datę premiery obrazu.

REKLAMA

W tym miejscu warto wspomnieć, że swego czasu przebąkiwano także o 5. odsłonie cyklu. Biorąc pod uwagę, że „Listy do M. 3” zobaczyło w kinach ponad 3 mln widzów, wydaje się, że póki seria przynosi dochód, producenci będą chcieli tworzyć kolejne świąteczne historie. Czy i tym razem zdobędą one przychylność widzów? Przekonamy się już w listopadzie.

Film „Listy do M. 4” trafią na ekrany polskich kin 4 listopada tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA