REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Liv Tyler wraca na wielki ekran. Po 15 latach zagra w produkcji Marvela

To będzie zdecydowanie głośny powrót. Do uniwersum Marvela wraca Liv Tyler, odtwórczyni roli Arweny w serii kultowych filmów "Władcy Pierścieni", która ponownie wcieli się w Betty Ross. Ostatni raz w tej roli mogliśmy ją zobaczyć w produkcji "Incredible Hulk", która zadebiutowała w 2008 roku, a tym razem pojawi się w filmie "Kapitan Ameryka 4".

28.03.2023
10:31
Liv Tyler z "Władcy Pierścieni" wraca na wielki ekran. Po 15 latach zagra w produkcji Marvela
REKLAMA

Liv Tyler zadebiutowała w Marvelu w 2008 roku u boku Edwarda Nortona w filmie "Incredible Hulk", który był drugim filmem fabularnym Marvel Studios. Wcieliła się w nim w Betty Rose, ukochaną doktora Bruce’a Bannera, który pod wpływem silnego stresu zamieniał się w olbrzymiego zielonego potwora - Hulka. Aktorka po raz kolejny odegra swoją rolą z 2008 roku, jednak tym razem już nie w serii z Hulkiem, a w filmie "Kapitan Ameryka 4", podaje The Hollywood Reporter.

REKLAMA

Czytaj także:

Liv Tyler zagra w filmie "Kapitan Ameryka 4"

W filmie "Kapitan Ameryka: New World Order" Liv Tyler ponownie wcieli się w naukowczynię Betty Rose, córkę generała Thaddeusa "Thudnerbolta" Rossa. Nieżyjącego już odtwórcę tej roli, Williama Hurta, zastąpi Harrison Ford. W obsadzie znaleźli się także m.in. Anthony Mackie, odtwórca roli Falcona z filmu "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz", Shira Haas, Danny Ramirez czy Sebastian Stan.

Marvel - zwiastun filmu "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz"
REKLAMA

Pierwszym współczesnym filmem o przygodach Kapitana Ameryki był film "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie" z 2011 roku. Trzy lata później na kinowych ekranach zadebiutowała druga część serii - "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz", a w 2016 roku pojawił się film "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". W trzech częściach superbohaterskiego filmu w Kapitana Amerykę niezmiennie wcielał się Chris Evans. Towarzyszyli mu m.in. Tommy Lee Jones, Samuel L. Jackson.

Premiera filmu "Kapitan Ameryka: New World Order" zaplanowana jest na 2024 rok.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA