REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

A więc lockdown. Uwaga – od soboty kina zamknięte w całej Polsce!

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił podczas dzisiejszej konferencji nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Zgodnie z najnowszymi zaleceniami, od soboty w całej Polsce zostaną zamknięte kina.

04.11.2020
14:29
lockdown pandemia covid kina
REKLAMA
REKLAMA

W środę padł kolejny rekord zakażeń COVID-19. W związku z tym polski rząd ogłosił nowe restrykcje. W ich ramach od soboty w całej Polsce zamknięte zostaną kina. Jakie jeszcze konsekwencje dla branży rozrywkowej niosą za sobą najnowsze rozporządzenia?

„Przed nami arcytrudny czas”

„Zdaje się, że właśnie listopad będzie tym najtrudniejszym miesiącem w czasie pandemii” — powiedział dziś podczas konferencji premier Mateusz Morawiecki. Wszystko wskazuje na to, że Polska szykuje się na kolejny tzw. lockdown:

Wiadomo już, że od soboty włącznie w całym kraju zamknięte będą kina (do tej pory obowiązywała zasada, według której miejsca na widowni mogły być zapełnione maksymalnie w 25 proc.). Jakie jeszcze restrykcje związane z pandemią czekają branżę rozrywkową?

Teatry, kina, muzea, teatry, galerie, wszystkie instytucje, które świadczą usługi kulturalne będą tymczasowo zamknięte, bo chcemy zmniejszyć ruch społeczny.

— zapowiedział premier.

Oto szczegółowe informacje:

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA