REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Netflix wziął się za kolejny horror. Platforma rusza z promocją serialu „Locke & Key”

Tym razem platforma streamingowa Netflix zainteresowała się bestsellerowym komiksem stworzonym przez Joe Hilla - syna mistrza gatunku, Stephena Kinga.

04.12.2019
18:32
„Locke & Key" - nowy serial Netflixa ukaże się już 7 lutego
REKLAMA
REKLAMA

Jak informuje w notatce prasowej Netflix, fabuła serialu skupiać się będzie na trójce rodzeństwa, które wraz z matką przeprowadza się do starej posiadłości Keyhouse. Dom pełen jest magicznych kluczy, które, jak się wkrótce okazuje powiązane są z niedawnym morderstwem ojca trójki dzieci. Gdy rodzina zaczyna odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który nie powstrzyma się przed ich kradzieżą.

W serialu występują Darby Stanchfield („Skandal”) jako Nina Locke, Jackson Robert Scott („To” i „To 2”) jako Bode Locke, Connor Jessup („American Crime”) jako Tyler Locke, Emilia Jones („Horrible Histories”) jako Kinsey Locke, Bill Heck („Ballada o Busterze Scruggsie”) jako Rendell Locke. Laysla De Oliveira wciela się w rolę Dodge’a, Thomas Mitchell Barnet gra Sama Lessera, Griffin Gluck („American Vandal”) Gabe’a, a Coby Bird Rufusa Whedona.

Tak prezentuje się plakat serialu „Locke & Key”:

REKLAMA
Serial Netflixa „Locke & Key„ ukaże się w 7 lutego 2020 roku  class="wp-image-351988"

Serial zadebiutuje na platformie Netflix 7 lutego 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA