REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nie wychodźcie z Logana przed końcem napisów [AKTUALIZACJA]

Tradycji musiało stać się zadość. Scena końcowa filmu Logan ma miejsce nie przed napisami, a już po ich emisji. Twórcy po raz kolejny drażnią się z nami i skłaniają nas do pozostania ciut dłużej w kinie.

21.02.2017
15:19
Logan: scena końcowa filmu pojawi się dopiero po napisach!
REKLAMA
REKLAMA

Logan pojawi się na ekranach polskich kin już w przyszłym miesiącu. Krytycy, którzy zostali zaproszeni na przedpremierowe pokazy wręcz rozpływają się w zachwytach, twierdząc, że to najlepszy film o Wolverinie w historii. Być może. My będziemy mieli okazję już niedługo się o tym przekonać.

Jednak nawet krytycy nie widzieli jednej ze scen. Ta bowiem pojawia się w trakcie napisów lub pod ich koniec (gdzie dokładnie, jeszcze nie wiadomo), jak udało się ustalić magazynowi Collider. Nie jest jasne, czy będzie to tylko proste mrugnięcie okiem do fanów, czy może coś w rodzaju pomostu do innego, przyszłego filmu o X-Menach.

Logan: scena po napisach może być kultowa.

Logan to ostatni film z Wolverinem, w którym występuje Hugh Jackman. Dzieło to ma być pożegnaniem z fanami, a z tej okazji wytwórnia Fox zapewniła zarówno głównemu aktorowi, jak i reżyserującemu film Jamesowi Mangoldowi dużą swobodę artystyczną.

Zdaniem wielu, nikt nigdy nie stworzył równie wyrazistej kreacji jakiegokolwiek X-Mena, co Jackman. Pożegnanie z nim będzie więc dla fanów równie bolesne, co pożegnanie z Mrocznym Rycerzem Chrisophera Nolana.

REKLAMA

Logan pojawi się w polskich kinach już 3 marca 2017 roku.

Aktualizacja: Jak się jednak okazało, sceny po napisach końcowych nie będzie. Reżyser tłumaczy dlaczego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA