REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Właśnie pojawił się nowy plakat serialu „Loki”. Bóg kłamstwa znów coś knuje

MCU rozrasta się już nie tylko za sprawą filmów kinowych, ale również seriali udostępnianych na platformie Disney Plus. Dzisiaj rozpoczynamy przygodę z „The Falcon and The Winter Soldier”, a w czerwcu razem z tytułowym „Lokim” będziemy mierzyć się z kryzysem tożsamości. W sieci właśnie zadebiutował nowy plakat ostatniej z wymienionych produkcji.

19.03.2021
10:37
Loki. Plakat nowego serialu MCU od platformy Disney Plus
REKLAMA
REKLAMA

Marvel Studios postanowiło poszerzać MCU już nie tylko filmami, ale również serialami. Pierwsza z tego typu produkcji – „WandaVision” – już za nami. Dzisiaj, 19 marca 2021 roku, czeka nas natomiast premiera „The Falcon and The Winter Soldier”. Z tytułowymi superbohaterami użytkownicy Disney+ spędzą łącznie sześć piątków, a za rogiem już czają się kolejne pozycje. W czerwcu na platformie Myszki Miki zadebiutuje „Loki”.

O ile jednak wcześniejsze produkcje zostały pomyślane jako miniseriale (prawdopodobnie nie dostaniemy kolejnych odsłon, ale jak już mówił Kevin Feige niczego nie można być pewnym) wiemy, że „Loki” już otrzymał 2. sezon. Prace nad nim trwają od listopada 2020 roku. Ewidentnie więc Disney jest przekonany o komercyjnym potencjale tego projektu.

Plakat serialu „Loki

Nic dziwnego. „Loki” jest jedną z najbardziej lubianych postaci MCU. Brat Thora uwodzi swoim humorem i charyzmą Toma Hiddlestona. W serialu Brytyjczyk powraca do swojej roli. I tak jak w przypadku „The Falcon and The Winter Soldier” tu także otrzymamy sześć odcinków udostępnianych na platformie w tygodniowych odstępach czasowych. A ponieważ premiera pierwszego z nich jest coraz bliżej, w sieci właśnie pojawił się nowy plakat nadchodzącej produkcji:

loki mcu serial plakat
Loki/Disney+
REKLAMA

Niemal rok temu twórcy zdradzili, o czym opowie serial. Michael Waldron wykorzystał przerwę w produkcji wymuszoną pandemią koronawirusa i wyjawił, że będziemy mieli do czynienia z wersją bohatera, która uciekła z Tessaractem w trakcie wydarzeń „Avengers: Koniec gry”. W związku z prezentowanymi w filmach wydarzeniami protagonista będzie mierzył się z poważnym kryzysem tożsamościowym, spowodowanym tem, że regularnie tracił kontrolę nad własnym życiem.

„Loki” zadebiutuje na niedostępnym jeszcze w Polsce Disney+ 11 czerwca 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA