REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Losy nowego sezonu "Miasteczka Twin Peaks" niepewne

Gdy cały świat zdążył się już zachłysnąć informacją o powrocie "Miasteczka Twin Peaks" po 25 latach przerwy, okazało się, że wystąpiły znaczące komplikacje i powstanie trzeciego sezonu wcale nie jest tak pewne, jak nam się wydawało.

16.03.2015
11:05
Losy nowego sezonu „Miasteczka Twin Peaks” niepewne
REKLAMA
REKLAMA

Choć trzeci sezon "Miasteczka Twin Peaks" został oficjalnie zapowiedziany na 2016 rok przez telewizję Showtime, jego losy wciąż się ważą. Mimo iż scenariusze do wszystkich dziewięciu odcinków są już gotowe, David Lynch wciąż negocjuje warunki kontraktu ze stacją. Rozmowy ciągle się przedłużają i ponoć nie idą po myśli reżysera. Nie wiadomo, co jest przyczyną tych nieporozumień. Lynch podkreśla, że nie chodzi o kwestie finansowe. Jednocześnie zaznaczył, że uwielbia świat Twin Peaks i bardzo chciałby do niego powrócić. Bądźmy więc dobrej myśli.

Informację o powrocie "Miasteczka Twin Peaks" ogłoszono w październiku minionego roku. Akcja trzeciej serii miałaby się rozgrywać współcześnie, 25 lat po wydarzeniach z drugiego sezonu. Według dotychczasowych doniesień, do serialu (o ile rzeczywiście powstanie) powróci większość starej obsady, w tym między innymi Kyle'a MacLachlana w roli Agenta Coopera. Premiera planowana jest na czerwiec 2016.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA