REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowy telewizyjny spot filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" już w sieci

Nieco ponad miesiąc przed kinową premierą filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" do internetu trafił nowy materiał z tej produkcji. 

07.11.2016
9:56
Pierwszy telewizyjny spot filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie już w sieci
REKLAMA
REKLAMA

Wszyscy fani "Gwiezdnych wojen" niecierpliwie odliczają dni, dzielące nas od 15 grudnia. To wtedy właśnie na ekrany polskich kin wejdzie "Łotr 1", pierwszy w historii spin-off kultowej "Gwiezdnej sagi", który - nie ukrywajmy - zapowiada się arcyciekawie. Disney umiejętnie podsyca zainteresowanie filmem, co rusz publikując nowe materiały promocyjne.

Co prawdy kolejny spot, który właśnie wylądował w sieci, zasadniczo jest niczym więcej, jak odgrzewanym kotletem, ale... to dobrze.

Konsekwentny brak nowych scen paradoksalnie powinien cieszyć. Nikt przecież nie chciałby przypadkiem poznać istotnych wątków czy zwrotów akcji oglądając zwiastun i psując sobie tym samym przyjemność z seansu samego filmu.

REKLAMA

„Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie” będzie pierwszym z trzech zapowiadanych spin-offów "Gwiezdnej sagi". Jego reżyserem jest Gareth Edwards, a za scenariusz odpowiada Chris Weitz. W obsadzie znaleźli się między innymi Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Ben Mendelsohn, Forest Whitaker, Alan Tudyk i Donnie Yen.

Pierwszy pełny zwiastun filmu „Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie” zobaczycie tutaj, a drugi - tu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA