REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix przypadkowo ujawnił datę premiery 5. sezonu „Lucyfera”. Po chwili informacja zniknęła z platformy

Netflix uratował „Lucyfera” przed zniknięciem z naszego życia. Teraz przyjdzie nam spotkać się z diabłem we własnej osobie po raz piąty. Fani wyłapali bowiem w serwisie datę jego premiery. 

22.06.2020
11:55
Lucyfer 5 sezon Netflix
REKLAMA
REKLAMA

„Lucyfer” to urban fantasy, którego źródłem jest kultowy komiks Neila Gaimana. Głównego bohatera poznaliśmy bowiem na kartach „Sandmana”, a tytułowy diabeł tak przypadł do gustu czytelnikom, że szybko doczekał się własnego spin-offa serii. Stacja Fox postanowiła przenieść jego przygody na mały ekran.

Serial zadebiutował w 2016 roku.

I chociaż miał całkiem niezłą publiczność, po trzech sezonach Fox zdecydował się anulować tytuł. To miał być koniec „Lucyfera”. Fani jednak zdecydowali się walczyć o kontynuację. W 2018 roku po skasowaniu produkcji, w mediach społecznościowych pojawił się #SaveLucifer. Stacja była jednak głucha na wołania, dlatego pojawił się również #PickUpLucifer. Miłośnicy opowieści o charyzmatycznym diable narobili sporo szumu w internecie. Opłaciło się to.

Cały na biało wszedł bowiem Netflix. Streamingowy gigant wykupił prawa do serialu zaledwie miesiąc od skasowania produkcji przez stację telewizyjną. Fani mogli więc odetchnąć z ulgą. Wiedzieli już, że nie zostaną z cliffhangerem, przez który do końca życia będą się zastanawiać co miało być dalej.

W maju 2019 roku na Netfliksie zadebiutował 4. sezon „Lucyfera”.

Minęło więc już mnóstwo czasu i miłośnicy tytułu zdążyli wielokrotnie obejrzeć swoje ulubione odcinki, z niecierpliwością oczekując kolejnych. Platforma dała im dzisiaj nadzieję. A właściwie jedynie iskierkę nadziei, że piąta odsłona serialu pojawi się już całkiem niedługo.

Jak donosi portal RadioTimes nie było żadnego oficjalnego oświadczenia. Data premiery została ujawniona na stronie serialu w serwisie, więc mogli ją zobaczyć tylko ci, którzy akurat wyszukiwali ten tytuł:

Zgodnie z podaną w serwisie informacją 5. sezon „Lucyfera” zadebiutuje na Netfliksie 21 sierpnia 2020 roku.

Nie wiadomo jednak, na ile jest to zgodne z prawdą. Data ta bowiem szybko zniknęła ze strony serialu.

REKLAMA

Jeśli nie jest to kuriozalny żart ze strony platformy to można oczekiwać, że 21 sierpnia w serwisie pojawi się pierwsza część 5. odsłony serialu. Na Netfliksa trafi wtedy więc 8 odcinków. Kolejnych 8 epizodów należy spodziewać się w okolicach początku 2021 roku. Potem miłośnikom tytułu pozostanie niecierpliwie obgryzać paznokcie w oczekiwaniu na 6. sezon.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA