REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Dobra wiadomość: będzie nowy „Lucyfer” na Netfliksie. Zła: to ostatni sezon

„Lucyfer wstanie raz jeszcze” - głoszą nowe informacje potwierdzające piąty, finałowy sezon popularnego serialu.

07.06.2019
9:42
Lucyfer z piątym sezonem na Netfliksie
REKLAMA
REKLAMA

Gdy po trzech latach emisji na oryginalnej stacji Fox „Lucyfer” został skasowany tuż przed konkluzją trzeciego sezonu, fani byli zawiedzeni. Tak silnie, że zaczęli pisać o tym w Internecie, prosząc giganta VOD o odkupienie praw do marki i przedłużenie serialu. Netflix posłuchał i kilka tygodni temu widzowie otrzymali czwarty sezon produkcji.

Teraz twórcy cieszą się, gdyż popularny serial został właśnie wznowiony na piąty, finałowy sezon, który pozwoli w odpowiedni sposób domknąć wszystkie wątki.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Netfliksowi za wskrzeszenie naszego serialu w poprzednim sezonie oraz za możliwość dokończenia historii na własnych warunkach. Przede wszystkim jednak dziękujemy fanom za ich ogromna pasję i wsparcie. Najlepsze dopiero nadejdzie! - możemy przeczytać w specjalnym oświadczeniu Joe Hendersona i Ildy Modrovich, showrunnerów.

Produkcja, skupiająca się na codziennym życiu Lucyfera, który znudzony pracą w Piekle, postanowił uciec od obowiązków i przenieść się na Ziemię, do słonecznego Los Angeles, w krótkim czasie zyskała wielką popularność. Widzowie szybko kupili niecodzienną koncepcję, w której Lord Piekieł zakłada na Ziemi klub nocny, a czasem pomaga też lokalnej policji przy rozwiązywaniu spraw kryminalnych.

Zdjęcie promocyjne serialu Lucyfer class="wp-image-292526"

Ostatni, czwarty sezon miał być kluczowy dla przyszłości marki, gdyż, jak zauważyli twórcy w rozmowie z serwisem TVLine, który jako pierwszy poinformował o wznowieniu serialu, „Netflix bacznie obserwował zachowanie konsumentów”.

Warto dodać, że twórcy mieli pomysł na nowe odcinki jeszcze przed rozpoczęciem prac nad sezonem numer 4.

Wiedzieliśmy, w jaki sposób chcemy rozpocząć sezon 5, już na wczesnym etapie prac nad „czwórką”. Mamy też jeszcze jedną, świetną rzecz, którą chcemy się zabawić w nowej serii. Będzie ona miała ogromny wpływ na wygląd nowego sezonu, jesteśmy już niezwykle podekscytowani, że możemy zacząć nad nią pracować - Moldrovich zdradziła TVLine

Informacja została też wypuszczona do Internetu, na oficjalnym profilu serialu. Możemy na niej oglądać żywą reakcję Toma Ellisa, aktora wcielającego się w tytułową rolę.

REKLAMA

Nie znamy w tej chwili większej liczby szczegółów dotyczącej nowej serii. Czas pokaże kiedy produkcja wróci na ekrany naszych urządzeń mobilnych i telewizorów oraz ile odcinków dostaniemy tym razem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA