REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Dzieje się

Roszady w "Pytaniu na śniadanie". Gwiazda odchodzi z programu

Łukasz Nowicki przez ostatnie 13 lat prowadził "Pytanie na śniadanie" na antenie TVP2. Aktor i prezenter we wtorek opublikował oświadczenie, w którym poinformował, że odchodzi ze śniadaniówki TVP 2. Zdradził powody swojej decyzji.

28.06.2023
8:36
Łukasz Nowicki
REKLAMA

Nie tylko w TVN nastąpiły roszady. Choć z "Dzień Dobry TVN" pożegnało się aż pięcioro prowadzących, to również i w TVP nie brakuje zmian w śniadaniowym programie "Pytanie na śniadanie".

REKLAMA

Łukasz Nowicki odchodzi po 13 latach z "Pytania na śniadanie". Zdradził powody swojej decyzji.

Łukasz Nowicki, który od 13 lat związany był z programem, poinformował, że odchodzi z popularnej śniadaniówki. W instagramowym wpisie Nowicki zdradził powody swojej decyzji. Miałem ogłosić to w czwartek, ale jak to w życiu medialnym bywa, sprawa nabrała przyśpieszenia... Po 13 latach zdecydowałem się odejść z "Pytania na Śniadanie"  - zaczął swój wpis były już gospodarz "Pytania na śniadanie".

Nowicki zdementował też, że odchodzi nie dlatego, iż czekają go nowe projekty. Dziennikarz zdradził, że chce po prostu poświęcić więcej czasu swojej rodzinie i więcej bywać w teatrze. Prawdą jest ze chce więcej czasu poświecić rodzinie , podcastowi „ Z Nowickim Po Drodze” i teatrowi . Teatrowi który zawsze był dla mnie miejscem zawodowo najważniejszym - zdradził Łukasz Nowicki. Na koniec aktor i dziennikarz podziękował całej ekipie "Pytanie na śniadanie".

Dziękuje caaaaałej ekipie PNŚ , wszystkim moim współprowadzącym - Marzenie Rogalskiej, Iwonie Radziszewskiej, Monice Richardson, Grażynie Torbickiej, Aleksandrze Rosiak, Joannie Racewicz, Marzenie Kawie, Idzie Nowakowskiej i Małgosi Opczowskiej. Ale przede wszystkim dziękuje Wam KOCHANI widzowie . Wasza serdeczność , ciepło , wsparcie , akceptacja nadawały sens tej pracy. Przepraszam za parę błędów, ale w programie NA ŻYWO takie się zdarzają. Ściskam Was!!!

zakończył swój wpis Łukasz Nowicki.
REKLAMA

Ostatni raz Łukasz Nowicki pojawi się w "Pytaniu na śniadanie" w najbliższy czwartek

Ostatni raz fani Łukasza Nowickiego zobaczą go na ekranie w najbliższy czwartek. Wiadomo, że koledzy z "Pytania na śniadanie" chcą zrobić niespodziankę Nowickiemu i pożegnać go w wyjątkowy sposób. Łukasz Nowicki współprowadził "Pytanie na śniadanie" od 2010 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA