REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Dzieje się

Rozenek i Woźniak-Starak poprowadzą nowe programy i dobrze na tym zarobią

Małgorzata Rozenek i Agnieszka Woźniak-Starak mimo że rozstały się z "Dzień Dobry TVN", mogą liczyć na poprowadzenie nowych programów, a co za tym idzie niezłą gażę. "Super Express" zdradził, na jaką kwotę mogą liczyć byłe już prowadzące "Dzień dobry TVN".

27.06.2023
12:13
Agnieszka woźnika-Starak i Małgorzata Majdan stracił pracę w "Dzień Dobry TVN"
REKLAMA

W ubiegłym tygodniu niespodziewanie gruchnęła wiadomość o tym, że z "Dzień Dobry TVN" rozstaje się aż piątka prowadzących, co wywołało niezłą konsternację zarówno wśród samych prowadzących, jak i widzów TVN. Same gwiazdy miały nic nie wiedzieć o planowanych zwolnieniach. Dodatkowo niektórzy z nich, jak Andrzej Sołtysik czy Anna Kalczyńska pożegnali się ze stacją, nie otrzymując niczego w zamian.

REKLAMA

Małgorzata Rozenek i Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzą nowe formaty w TVN.

Z kolei Małgorzata Rozenek i Agnieszka Woźniak-Starak dostały swoje programy. Wiadomo, że Agnieszka Woźniak-Starak zostanie prowadzącą "The Traitors". Produkcja inspirowana jest popularną grą Mafia, w której uczestnicy potajemnie dzielą się na "lojalnych" i "zdrajców". Ich misją jest ukończenie serii wyzwań oraz zdobycie nagrody pieniężnej. Jak donosi "Super Express" Małgorzata Rozenek już niedługo poprowadzi program "Bitwa o gości", w którym czterech właścicieli pensjonatów, zajazdów, hoteli czy kempingów będzie nawzajem odwiedzać się i testować prowadzone przez siebie miejsca. Program odniósł spory sukces w innych krajach.

REKLAMA

Woźniak-Starak i Rozenek zgarną niezłą sumę pieniędzy za prowadzenie nowych programów

"Super Express" zdradził, na jaką gażę mogę liczyć obie gwiazdy. Według tabloidu Rozenek i Woźniak-Starak nieźle podreperują domowy budżet. Każda z nich może spodziewać się honorarium w wysokości 300 tysięcy złotych za sezon.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA