REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Garść świeżych scen i wypowiedzi aktorów w nowym teaserze serialu "Luke Cage"

Już tylko dziewięć dni dzieli nas od premiery serialu "Luke Cage", czyli najnowszej koprodukcji Netfliksa i Marvela. Serial doczekał się nowego materiału wideo, który ma za zadanie nieco przybliżyć widzom postać tytułowego bohatera. 

21.09.2016
12:17
Zobacz najnowszy materiał wideo z serialu Luke Cage
REKLAMA
REKLAMA

Najnowszy teaser "Luka Cage'a" trwa niespełna dwie i pół minuty i składa się ze scen z serialu, zarówno tych, które mieliśmy okazję zobaczyć w poprzednich materiałach, jak i kilku wcześniej niepublikowanych, uzupełnionych o wypowiedzi aktorów. Całość stanowi swoiste wprowadzenie, krótko podsumowujące to, co już wiemy - między innymi za sprawą "Jessiki Jones" - o głównym bohaterze.

REKLAMA

"Luke Cage" swoją premierę będzie miał 30 września bieżącego roku. W obsadzie znaleźli się Mike Colter, Alfre Woodard, Mahershala Ali, Theo Rossi, Rosario Dawson i Simone Missick. Wydarzenia w serialu będą rozgrywały się przed tymi, które mogliśmy poznać dzięki "Jessice Jones". Więcej na temat tej produkcji możecie przeczytać w naszej przedpremierowej recenzji, którą znajdziecie tutaj. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA