REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

2. część serialu„Lupin” po brzegi wypełniona akcją. Premiera nowych odcinków już latem

„Lupin” szturmem wdarł się na Netfliksa na początku roku i skradł serca milionom użytkowników serwisu. Fani produkcji wciąż czekają na jakiekolwiek konkretne informacje dotyczące premiery 2. części serialu, a platforma tymczasem udostępnia jej teaser.

05.03.2021
17:31
Lupin. Netflix udostępnił zwiastun 2. części serialu z Omarem Sy
REKLAMA
REKLAMA

Netflix nie musiał długo czekać na swój pierwszy hit w 2021 roku. Udostępniony 8 stycznia „Lupin” szybko stał się jedną z najpopularniejszych produkcji na platformie i – według prognoz – w ciągu 28 dni od premiery miał być obejrzany w 70 mln gospodarstw domowych (jeśli chodzi o debiutujące seriale tylko „Wiedźmin” może pochwalić się lepszym wynikiem). Bardzo długo utrzymywał się na liście TOP10 najpopularniejszych tytułów serwisu, rozbudzając apetyt kolejnych widzów na więcej. Bo do tej pory dostaliśmy jedynie część 1. Wciąż czekamy na następną.

UWAGA, SPOILERY!

Część 1. kończyła się w momencie porwania syna Assane'a Dopa. Protagonista inspirowany opowieściami o tytułowym dżentelmenie-włamywaczu, postanowił zemścić się na byłych, bogatych pracodawcach swojego ojca. Nie wszystko jednak poszło po jego myśli i teraz będzie musiał nieco zmienić swój plan. Zgodnie z oficjalnym opisem fabuły nadchodzących odcinków:

Żądza zemsty na Hubercie Pellegrinim rozbiła rodzinę Assane’a. Teraz przyparty do muru Assane musi opracować nowy, bardzo ryzykowny plan.

KONIEC SPOILERÓW.

Teaser serialu „Lupin — część 2”

Jak już się okazało nie będziemy musieli za długo czekać, aby zobaczyć jak wygląda ten „nowy, bardzo ryzykowny plan”. Pod koniec stycznia Netflix zapowiedział, że 2. część „Lupina” otrzymamy jeszcze w tym roku. Ma to się zdarzyć latem, a konkretna data premiery kolejnych pięciu odcinków serialu nie jest jeszcze znana. Tymczasem serwis udostępnił teaser nadchodzącej produkcji.

REKLAMA

Wideo nie zdradza zbyt wiele, ale wystarczająco, aby rozbudzić ciekawość fanów produkcji. Wskazuje na to, że znajdziemy tu wszystko za co użytkownicy Netfliksa pokochali 1. część. Nie zabraknie więc akcji, heistów i humoru. Szkoda tylko, że udostępniony trailer nie zdradza konkretnej daty premiery. Tej możemy jednak spodziewać się już wkrótce.

Dotychczasowe odcinki „Lupina” obejrzycie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA