REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Lupin" wraca z nową zagadką. Zwiastun 3. sezonu obejrzą tylko wtajemniczeni

Netflix wraca z kolejną zagadką i tym razem znów chodzi o serial "Lupin". W związku ze zbliżającą się premierą 3. części produkcji, pojawi się bowiem jej zwiastun. Jednak aby go obejrzeć, trzeba będzie nieco pogłówkować, co przekazuje w tajemniczej wiadomości serialowy Assane Diop.

06.09.2023
14:17
Lupin wraca z nową zagadką. Zwiastun 3. sezonu obejrzą tylko wtajemniczeni
REKLAMA

Nikogo chyba nie dziwi, że Netflix przygotował dla widzów serialu "Lupin" kolejną niespodziankę. W kwietniu Assane Diop, główny bohater produkcji grany przez Omara Sy, poinformował, że aby dowiedzieć się, kiedy będzie miała miejsce premiera najnowszej części, należy sprofilować Assane'a, aby go odnaleźć. Wtedy wśród zdjęć profilowych pod tytułem serialu pojawiły się tajemnicze liczby, które nasuwały odpowiedź, że 3. część "Lupina" zadebiutuje 5 października 2023 roku. Na miesiąc przed premierą okazało się, że na fanów serialu czeka kolejna zagadka i tym razem ma ona związek ze zwiastunem.

REKLAMA

Zagadka dla widzów serialu "Lupin" - jak obejrzeć zwiastun 3. części?

Arsene Lupin, złodziej-dżentelmen, już nie raz udowodnił, że sztuka pozostania nierozpoznanym i bycia incognito, potrafi dać dużą przewagę. I właśnie te cechy dadzą przewagę tym, którzy jako pierwsi będą chcieli obejrzeć zwiastun najnowszej części "Lupina". Mówi o tym naśladowca książkowego złodziejaszka, Assane Diop, w którego wcielił się Omar Sy:

Wkrótce pojawi się zwiastun 3. części "Lupina". Możesz go zdobyć przed innymi. W tym celu wejdź w tryb Lupina. Ukryj się, bądź incognito. Włącz tryb prywatny.

REKLAMA

Zwiastun będzie dostępny na tej stronie tylko i wyłącznie wtedy, gdy zagadka Assane'a Diopa zostanie rozwiązana. Powodzenia!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA