REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Kiedy pojawi się 3. część "Lupina"? Widzowie rozgryźli zagadkę Netfliksa

Premiera 3. części "Lupina" pozostawała zagadką aż do teraz. Dosłownie. Netflix postanowił zagrać z widzami w grę i nie podawać im na tacy, jak to zwykle bywa, dnia, w którym ukaże się nowy sezon produkcji. W zagadkę zaangażował się sam Assane Diop, główny bohater serialu, który ukrył datę premiery najnowszej części "Lupina" w serwisie Netflix.

20.04.2023
10:03
Kiedy pojawi się 3. część "Lupina"? Widzowie rozgryźli zagadkę Netfliksa
REKLAMA

W listopadzie 2021 roku pojawiła się informacja, że 3. część Lupina jest już w fazie produkcji. W międzyczasie pojawiły się spekulacje na temat tego, że Omary Sy powróci na ekrany w 2023 roku, jednak oficjalna data premiery wciąż nie została podana.

REKLAMA
Na Twitterze pojawiła się informacja o kontynuacji "Lupina"

Netflix postanowił uchylić rąbka tajemnicy, wciąż pozostając w zagadkowej atmosferze. Nie zdradzając konkretnie daty premiery, opublikował nagranie, z którego wynika, że aby dowiedzieć się, kiedy ukaże się 3. część "Lupina", trzeba rozwiązać zagadkę.

Znacie mnie, lubię gry. Netflix chciał podać tylko datę "Lupina", części 3. Nie liczcie na to. Nie będzie tak łatwo. Ukryłem dla was datę. W serwisie Netflix. Sami ją znajdźcie. Miłej zabawy – zwrócił się tajemniczo Assane Diop, grany przez Omara Sy zawodowy złodziej-dżentelmen, wzorowany na fikcyjnej postaci Arsene’a Lupina. Jak rozwiązać zagadkę?

Kiedy premiera 3. części "Lupina"? Widzowie rozwiązali zagadkę

Wybierając serial Lupin w serwisie Netflix, pojawia się pytanie: Jak znaleźć Assane’a? Może trzeba go sprofilować? Nasuwa to podpowiedź, że należy wrócić się do sekcji Kto ogląda? i wybrać przycisk Zarządzaj profilami. Szukając nowych profilowych ikonek, okazuje się, że pod serialem "Lupin" pojawiły się nowe obrazki z cyframi 310250!, co oznacza, że trzeba rozszyfrować kod.

REKLAMA
Ciąg cyfr wśród zdjęć profilowych serialu "Lupin"

Biorąc pod uwagę informacje, które otrzymaliśmy w ciągu roku i spekulacje, dotyczące tego, że nowa część "Lupina" pojawi się prawdopodobnie jesienią 2023 roku, z ciągu liczb można rozszyfrować datę 05.10.23. A to oznacza, że Assane Diop prawdopodobnie powróci na ekrany już 5 października 2023 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA