REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

Nie mogliście obejrzeć serialu „Luther” na HBO GO? Powodów może być kilka

Czekaliście na pierwszy odcinek nowej serii serialu „Luther” na platformie HBO GO, ten jednak nie pojawił się w zapowiadanym czasie, tj. 1 stycznia? To nie pomyłka.

02.01.2019
15:00
luther sezon 5 hbo go
REKLAMA
REKLAMA

Według zapowiedzi serial produkcji BBC, dystrybuowany przez stację HBO również na platformie HBO GO, miał pojawić się tam 1 stycznia. Kolejne odcinki, w sumie 4, miały trafiać do biblioteki serwisu w kolejnych dniach, tj. 2, 3 i 4 stycznia. Okazuje się jednak, że nie ma sensu wypatrywać odcinków w ciągu dnia. Pojawiają się one na platformie dopiero po godz. 23:00.

Każda produkcja ma swoją własną godzinę premiery, która wynika najczęściej z premiery w Stanach lub innej strefie czasowej. Często jest to po prostu kilka minut po północy, ale nie zawsze. W przypadku „Luthera” godzina jest bardzo nietypowa – każdy odcinek premierowany jest po godzinie 23:00 - wyjaśniła nam Agnieszka Pelc-Sławińska z biura PR HBO Polska.

Zatem drugiego odcinka serialu, którego premiera zaplanowana jest na dziś, tj. 2.01.2019 r., oczekujcie na HBO GO po godzinie 23:00.

Niektórzy czytelnicy zgłaszali dziś również problemy z wyświetlaniem pierwszego odcinka serialu. Kilka osób w naszej redakcji nie miało dostępu do odcinka jeszcze dziś rano. W niektórych przypadkach wystarczyło wyczyszczenie ciasteczek strony oraz ponowne zalogowanie. Jest to problem techniczny, który jest obecnie sprawdzany. Zapewniono nas, że wszystkie nowe treści udostępniane są zawsze wszystkim użytkownikom HBO GO w tym samym momencie.

Co z premierami produkcji oryginalnych HBO?

Dokładna godzina premiery danego odcinka wynika z godziny premiery na antenie amerykańskiej stacji HBO. Dla przykładu - zbliżająca się globalna premiera trzeciego sezonu serialu „Detektyw” odbędzie się 13 stycznia. W Polsce odcinek będzie dostępny na HBO GO od godziny 3:00 w nocy.

REKLAMA

Luther sezon 5 - premiera

Serial krymialny „Luther” emitowany jest przez stację BBC od maja 2010 roku. Piąta seria opowie po raz kolejny o pracy doświadczonego inspektora Johna Luthera, w którego wciela się rewelacyjny Idris Elba. Odcinki serialu znajdziecie na stronie HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA