REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Nie mogliście obejrzeć serialu „Luther” na HBO GO? Powodów może być kilka

Czekaliście na pierwszy odcinek nowej serii serialu „Luther” na platformie HBO GO, ten jednak nie pojawił się w zapowiadanym czasie, tj. 1 stycznia? To nie pomyłka.

02.01.2019
15:00
luther sezon 5 hbo go
REKLAMA
REKLAMA

Według zapowiedzi serial produkcji BBC, dystrybuowany przez stację HBO również na platformie HBO GO, miał pojawić się tam 1 stycznia. Kolejne odcinki, w sumie 4, miały trafiać do biblioteki serwisu w kolejnych dniach, tj. 2, 3 i 4 stycznia. Okazuje się jednak, że nie ma sensu wypatrywać odcinków w ciągu dnia. Pojawiają się one na platformie dopiero po godz. 23:00.

Każda produkcja ma swoją własną godzinę premiery, która wynika najczęściej z premiery w Stanach lub innej strefie czasowej. Często jest to po prostu kilka minut po północy, ale nie zawsze. W przypadku „Luthera” godzina jest bardzo nietypowa – każdy odcinek premierowany jest po godzinie 23:00 - wyjaśniła nam Agnieszka Pelc-Sławińska z biura PR HBO Polska.

Zatem drugiego odcinka serialu, którego premiera zaplanowana jest na dziś, tj. 2.01.2019 r., oczekujcie na HBO GO po godzinie 23:00.

Niektórzy czytelnicy zgłaszali dziś również problemy z wyświetlaniem pierwszego odcinka serialu. Kilka osób w naszej redakcji nie miało dostępu do odcinka jeszcze dziś rano. W niektórych przypadkach wystarczyło wyczyszczenie ciasteczek strony oraz ponowne zalogowanie. Jest to problem techniczny, który jest obecnie sprawdzany. Zapewniono nas, że wszystkie nowe treści udostępniane są zawsze wszystkim użytkownikom HBO GO w tym samym momencie.

Co z premierami produkcji oryginalnych HBO?

Dokładna godzina premiery danego odcinka wynika z godziny premiery na antenie amerykańskiej stacji HBO. Dla przykładu - zbliżająca się globalna premiera trzeciego sezonu serialu „Detektyw” odbędzie się 13 stycznia. W Polsce odcinek będzie dostępny na HBO GO od godziny 3:00 w nocy.

REKLAMA

Luther sezon 5 - premiera

Serial krymialny „Luther” emitowany jest przez stację BBC od maja 2010 roku. Piąta seria opowie po raz kolejny o pracy doświadczonego inspektora Johna Luthera, w którego wciela się rewelacyjny Idris Elba. Odcinki serialu znajdziecie na stronie HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA