REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Lykke Li streamuje album!

Lykke Li nie przestaje zaskakiwać. Szwedzka wokalistka oraz autorka piosenek udostępniła właśnie w Sieci swój najnowszy album!

28.04.2014
20:30
Lykke Li streamuje album!
REKLAMA

Lykke Li zaczęła mieszać na rynku muzycznym w 2007 roku. Wtedy to bowiem na rynku pojawiła się jej EP-ka "Little Bit", za pośrednictwem której stała się "Artystą, Którego Warto Mieć Na Oku", według prestiżowego magazynu Stereogum. Potem było już tylko lepiej - jej debiutancki album "Youth Novels" poszybował na szczyty zestawień "Najlepszych Albumów" jak Europa długa i szeroka w 2008 roku, zaś jej kawałek "Possibility" trafił na soundtrack do filmu "Saga Zmierzch: Księżyc w Nowiu".

REKLAMA

Jej drugi album, "Wounded Rhymes", z 2011, odniósł jeszcze większy sukces niż jej debiut - magazyny takie jak Q, Mojo, The Observer, New York Times, Huffington Post czy The Rolling Stone, uznały go za jeden z najlepszych albumów wydanych w tym roku. Pozwoliło jej to, między innymi, zagościć w popularnych, amerykańskich programach zarówno Jaya Leno, jak i Davida Lettermana. W zeszłym roku zaś wystąpiła gościnnie na płycie "The Big Dream" Davida Lyncha (tak, tego zajmującego się przede wszystkim reżyserią filmów), śpiewając w kawałku "I'm Waiting Here". Jej najnowszy album, zatytułowany "I Never Learn", ukaże się 5. maja. Już teraz można go jednak posłuchać w Sieci!

REKLAMA

Piosenkarka udostępniła bowiem płytę w serwisie amerykańskiego radia NPR. Można ją, dzięki temu, odsłuchać w całości - choć bez podziału na poszczególne kawałki; za to całkowicie za darmo. Naprawdę warto, bo choć płyta ma zaledwie trochę-ponad-pół-godziny, to słucha się jej naprawdę dobrze. Potwierdza ona też niesamowity kunszt, i talent, szwedzkiej wokalistki. Sprawdźcie zresztą sami, poniżej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA