REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Maciej Musiał opowiedział, jak próbował podbić USA i jak mu to nie wyszło

Maciej Musiał jest jednym z najpopularniejszych aktorów swojego pokolenia. Spełnia się aktorsko, ale też współprowadzi dwie modne kawiarnie w Warszawie. Przed laty aktor próbował swoich sił na zagranicznym rynku. W najnowszym wywiadzie wrócił do nieudanego podboju USA.

16.08.2023
14:45
Maciej Musiał wspomina nieudany wyjazd do USA
REKLAMA

Maciej Musiał zaczynał swoją karierę jako bardzo młody chłopak. Telewizyjne seriale, takie jak m.in. "Rodzinka.pl", czy "Ojciec Mateusz" dały mu ogromny zastrzyk popularności. Nic dziwnego, że aktor chciał sięgać wyżej i dalej, próbując swoich sił na zagranicznym rynku.

REKLAMA

Maciej Musiał opowiedział po latach o nieudanym podboju USA. "Pokonałem tyle kilometrów i spotkanie nie wypaliło".

Swego czasu aktor wyjechał do Los Angeles, aby spotkać się z menadżerką, poleconą przez reżysera, Jana Komasę. Niestety, gdy był już nas miejscu, odbił się od ściany. Po latach Musiał opowiedział o nieudanym podboju USA w rozmowie z "Wysokimi Obcasami".

To nie był dla mnie najłatwiejszy moment. Przed wylotem rozstałem się z dziewczyną. Do Stanów poleciałem sam. Pokonałem tyle kilometrów i spotkanie nie wypaliło. Byłem 19-latkiem, który nagle znalazł się na drugim końcu świata i nie znał tam praktycznie nikogo. Nie wiedziałem, co ze sobą zrobić. Lot powrotny miałem przecież dopiero za miesiąc. Nie chciałem jednak wracać i zmarnować tego wyjazdu. Wynająłem jakiś najtańszy hostel

powiedział Musiał.

Młody aktor postarał się, by jak najlepiej spędzić czas w Stanach i wykorzystywał kontakty podawane przez innych. Przypomniał sobie, że Agata Kulesza poleciła mu agencję, która chciała reprezentować Agatę Trzebuchowską, po jej roli w "Idzie". Niestety, również i ta wizyta, ale też kolejna w innym biurze, okazała się niewypałem.

Poszedłem pod ten adres, a tam… puste biuro. Firma zlikwidowana. Zrezygnowany oparłem się o ścianę i osunąłem na ziemię. Gdy podniosłem głowę, nieco dalej zauważyłem biuro innego managementu. Zapukałem, wszedłem, w środku zauważyłem kilku ludzi. Zapytałem, czy znaleźliby dla mnie chwilę na rozmowę. Usłyszałem: "Thank you very much. Goodbye!" - powiedział w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów".

REKLAMA

Musiał zarobione pieniądze inwestuje w gastro biznesy

Choć Musiał nie zrobił zagranicznej kariery, cieszy się sporą popularnością w Polsce, gdzie spełnia się aktorsko i medialnie. Zarobione pieniądze w kolejnych projektach inwestuje też w gastronomiczne biznesy, gdzie współprowadzi dwie modne warszawskie kawiarnie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA