REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Maciej Stuhr zdradził, jak się czuje jego ojciec. Aktor jest na OIOM-ie

Maciej Stuhr gościł w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotr Kędzierskiego Onetu. W rozmowie padły pytania odnośnie ojca Macieja Stuhra - Jerzego Stuhra i nawiązania do wypadku, gdzie aktor prowadził auto pod wpływem alkoholu. Maciej Stuhr zdradził, w jakim stanie jest teraz jego tato. Nie ma dla jego fanów dobrych wieści.

16.05.2023
10:22
maciej stuhr uchodzcy granica syryjczycy pomoc
REKLAMA

Maciej Stuhr był gościem Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego w Onecie. Jak można się było domyśleć, prowadzącym nie umknął wątek ojca Macieja, Jerzego Stuhra, który w październiku 2022 roku, będąc pod wpływem alkoholu, potrącił motocyklistę. W marcu tego roku sąd skazał Jerzego Stuhra na karę grzywny oraz wydał zakaz prowadzenia pojazdów na okres trzech lat.

REKLAMA

Maciej Stuhr o stanie zdrowia swojego ojca. Nie jest dobrze.

W pewnym momencie prowadzący zapytali Macieja Stuhra, czym teraz tato dojeżdża do pracy. Takiej odpowiedzi raczej się nie spodziewali. Mój tata jest na OIOM-ie i niczym nie dojeżdża. Wózkiem inwalidzkim czasem jedzie sobie na spacer - przyznał aktor. Stuhr nie zdradził więcej żadnych informacji odnośnie stanu zdrowia swojego ojca.

Jerzy Stuhr w październiku 2022 roku prowadził auto pod wpływem

Jerzy Stuhr w październiku 2022 roku prowadził auto, będąc pod wpływem alkoholu. Podczas jazdy trącił w rękę 44-letniego motocyklistę. Policja wykonała badanie alkomatem, które dało wynik 0,7 promila alkoholu we krwi u 75-latka.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA