REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Maciej Stuhr zabrał głos w sprawie zdrowia ojca. Podziękował lekarzom

Maciej Stuhr udostępnił na Facebooku wpis, w którym podziękował lekarzom za opiekę w ostatnich dniach nad Jerzym Stuhrem. Aktor przebywał na oddziale OIOM-u w jednym ze szpitali w Zakopanem.

22.05.2023
10:25
Maciej Stuhr
REKLAMA

Maciej Stuhr tydzień temu był gościem podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego, gdzie zdradził m.in. iż jego tato, Jerzy Stuhr przebywa w szpitalu na oddziale intensywnej terapii. Nie zdradził dokładnie, co mu dolega. Później "Gazeta Wyborcza" informowała, że aktor musiał przejść drugą operację usunięcia raka krtani.

REKLAMA

Maciej Stuhr dziękuje lekarzom za opiekę nad Jerzym Stuhrem.

W najnowszym wpisie na Facebooku, Maciej Stuhr podziękował wszystkim za wsparcie i życzenia zdrowia dla jego taty. Podziękował też lekarzom, którzy w tym trudnym czasie opiekowali się Jerzym Stuhrem.

Bardzo dziękuję wszystkim za słowa wsparcia i życzenia zdrowia dla Ojca. Przed wszystkim zaś, w imieniu rodziny, bardzo dziękuję calemu zespołowi OIOM-u ze Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” w Zakopanem pod wybitnym kierownictwem pana profesora Marcina Zielińskiego, za wspaniałą opiekę i uratowanie życia naszego pacjenta

napisał Maciej Stuhr.

Pod facebookowym wpisem posypało się mnóstwo życzeń oraz ciepłych słów dla Jerzego Stuhra.

REKLAMA

Na przestrzeni lat Jerzy Stuhr miał sporo problemów ze zdrowiem.

Krakowski aktor na przestrzeni lat zmagał się z wieloma problemami zdrowotnymi. W 1988 przeszedł zawał serca, natomiast swoje życie po chorobie opisał w książce pt. „Sercowa choroba, czyli moje życie w sztuce”. We wrześniu 2011 zdiagnozowano u niego nowotwór krtani. W lutym 2016 roku przeszedł drugi zawał serca. 13 lipca 2020 przeszedł udar mózgu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA