REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowy zwiastun "Mad Max: Na drodze gniewu" zwala z nóg

Nie ma chyba filmu bardziej (i dłużej) oczekiwanego przez miłośników klimatów post-apokaliptycznych niż nowy "Mad Max". Jeżeli już nie możecie się go doczekać, to uprzedzam - po obejrzeniu nowego zwiastuna zaczniecie niecierpliwie odliczać dni do premiery. Jest fenomenalny.

01.04.2015
9:17
Nowy zwiastun Mad Max: Na drodze gniewu zwala z nóg
REKLAMA
REKLAMA

Już pierwszy, upubliczniony w lipcu ubiegłego roku zwiastun "Mad Max: Na drodze gniewu" wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie, pozostawiając jednak pewien niedosyt. Nowy, dostępny w Sieci od raptem kilku godzin, jest jeszcze lepszy. Pokazano w nim sporo nowych scen, moim zdaniem lepiej dobranych niż w poprzednich trailerach, rewelacyjnie zmontowanych i uzupełnionych znakomitą ścieżką dźwiękową. Klimat i wizualna warstwa filmu zapowiadają się wyśmienicie.

REKLAMA

"Mad Max: Na drodze gniewu" będzie czwartym filmem z serii. Trzy pierwsze zostały wydane w latach 1979-1985, a w rolę tytułowego bohatera wcielił się w nich Mel Gibson. W nowej odsłonie zastąpił go Tom Hardy. Obok niego w obsadzie wystąpią między innymi Charlize Theron, Nicholas Hoult, Hugh Keays-Byrne, Rosie Huntington-Whiteley i Riley Keough. Reżyserem i scenarzystą wszystkich części jest George Miller. Premiera odbędzie się 15 maja. Film będzie miał kategorię wiekową R. Przedstawioną w „Mad Max: Na drodze gniewu” historię uzupełni seria komiksów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA