REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Polka mówi, że jest zaginioną Madeleine McCann. Jeśli chcesz poznać sprawę, zerknij na ten dokument HBO

Sprawa zaginięcia Madeleine McCann wciąż jest bardzo głośna. Temat jest na tyle nośny, że w ostatnim czasie zrealizowane zostały produkcje dokumentalne odnośnie sprawy z 2007 roku na Netfliksie oraz HBO Max. Niedawno w mediach pojawiły się informacje o 21-letniej Julii, która twierdzi, że jest zaginioną Madeleine McCann. Według internautów, kobieta może być inną zaginioną - Niemką, która gdy zniknęła przed laty, miała kilka lat. O dziewczynce była mowa w serialu HBO Max -"Kto porwał Madeleine McCann".

21.02.2023
15:57
Polka twierdzi, że jest zaginioną Madeleine McCann
REKLAMA

Madeleine McCann zaginęła w maju 2007 roku, gdzie przebywała na wakacjach ze swoimi rodzicami w Portugalii. Gdy jej rodzice byli na kolacji w pobliskiej restauracji, lecz co jakiś czas zaglądali do śpiących dzieci, w pewnym momencie zobaczyli, że 3-letniej wówczas Madeleine nie ma w pokoju. Przez wiele lat prowadzone były działania policyjne, jednak ostatecznie nie rozwiązano zagadki, kto stoi za zniknięciem dziewczynki oraz co się z nią mogło stać.

REKLAMA

Polka podaje się za zaginioną Madeleine McCann. Ma dowody, że to ona jest tą dziewczynką.

Głośna sprawa kilka lat temu pokazana została w filmie dokumentalnym Netfliksa, z kolei w lutym tego roku na platformę HBO Max trafił 3-odcinkowy serial true crime "Kto porwał Madeleine McCann", gdzie skupiono się m.in. na głównym podejrzanym w tej sprawie, Niemcu -Christianie Brücknerze, który w tym samym czasie przebywał w Portugalii, co mała Maddie z rodziną.

Tymczasem kilka dni temu media obiegła informacja o 21-letniej Julii Faustynie, Polce, która podaje się za zaginioną Madeleine. Julia Faustyna, przedstawiająca się na Instagramie jako "iammadeleinemcann", pokazała na swoim profilu mnóstwo zdjęć-dowodów, które mają przekonać opinię publiczną, że to właśnie ona jest zaginioną przed laty Brytyjką. 21-latka chętnie podkreśla charakterystyczne znaki na ciele, jakie miała Madeleine, takie jak pieprzyki czy też choroba anatomiczna oka. Sprawa z Julią jest na tyle nośna, że rodzice zaginionego przed laty dziecka: Kate i Gerry McCann, chcą się poddać testom DNA.

21-letnia Polka to nie Madeleine? Internauci mają swoje teorie

REKLAMA

Tymczasem w sieci pojawiły się liczne teorie internautów, którzy stwierdzili, że podająca się za Madeleine Julia, może być zaginioną przez laty Niemką, Ingą Gehricke. Inga zaginęła jednak wiele lat później, niż Madeleine, bo w 2015 roku. Dziewczynka podczas rodzinnej imprezy poszła do lasu po drewno i już nie wróciła. W tym samym czasie w okolicy był widziany Christian Brückner, czyli główny podejrzany w sprawie zaginięcia McCann. Zresztą jego sylwetka, ale też nakreślenie porwania małej Ingi, dość dobrze pokazane jest w filmie HBO Max - "Kto porwał Madeleine McCann".

Internauci wiedzą swoje i uważają, że to właśnie 21-latka jest zaginioną przed laty Ingą. Myślę, że ona właściwie ona jest Ingą Gehricke. Ona naprawdę wygląda jak Inga, a nie jak Madeleine. Maddie czy nie - ona na 100% jest zaginionym dzieckiem!; Ona jest niemiecką zaginioną dziewczyną Ingą Gehricke! Spójrzcie na jej nos, usta, całą twarz... - piszą internauci. Być może niebawem w końcu poznamy prawdę odnośnie tego głośnego zaginięcia, choć jak wiadomo, takie trudne, wielowątkowe kryminalne sprawy, ciągną się przez wiele, wiele lat.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA