REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Maffashion lansuje kontrowersyjny trend z lat 2000. Był popularny na szkolnych korytarzach

Maffashion od wielu lat bawi się modą i trzeba przyznać, że wychodzi jej to naprawdę dobrze. Julia Kuczyńska tym razem wzięła na tapet trend lat 2000, czyli sukienkę noszoną do spodni. Jak wyszło?

09.01.2023
19:35
Julia Kuczyńska
REKLAMA

Maffashion od wielu lat plasuje się jako jedna z najpopularniejszych blogerek i influencerek. Julia Kuczyńska od jakiegoś czasu jest też pełnoprawną celebrytką, a dzięki m.in. związkowi z Sebastianem Fabijanskim, z powodzeniem funkcjonuje w show-biznesie. Kuczyńska nie zapomina jednak o modzie i często na swoim Instagramie publikuje zdjęcia kolejnych stylizacji.

REKLAMA

Maffashion lansuje trend lat 2000. Chodzi o sukienkę noszoną do spodni.

Maffashion umiejętnie łączy ze sobą rozmaite trendy i miksuje style. Tym razem blogerka postanowiła zaprezentować na sobie trend lat 2000. Mowa o sukience łączonej ze spodniami. Trend z czasów szkolnych pojawił się na ulicach już jakiś czas temu, jednak nie można o nim napisać, że mocno się przyjął. Jako że trendy przychodzą, a potem odchodzą, Maffashion postanowiła przypomnieć o nim swoim obserwatorkom. Sukienkę midi połączyła ze spodniami o szerszej nogawce. Całość uzupełniła skórzanym czarnym płaszczem, czapką z daszkiem oraz ciemnymi okularami.

"Iconic look". Tak fanki komplementują stylówkę Kuczyńskiej

REKLAMA

Taka unowocześniona wersja stylówki z lat 2000 zdecydowanie przypadła do gustu jej fankom, którzy w komentarzach nie szczędzili jej komplementów. Iconic look, mega stylówka, bosko, mogłabym się tak ubrać, cudnie - komplementowały wielbicielki Maffashion. Choć z pewnością warto podkreślić, że trend łączenia sukienki ze spodniami będzie miał tyle samo zwolenniczek, co przeciwniczek. Jednym się to po prostu nie będzie podobać, a inni stwierdzą, że ta stylizacja za bardzo przypomina im szkołę. Na szczęście moda ma to do siebie, że panuje w niej pełna dowolność i można ubierać się tak, jak się chce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA