REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

„Magia nagości” jednak za mocna na Polskę? Premiera kontrowersyjnego programu przesunięta

Na polski odpowiednik odważnego brytyjskiego show randkowego „Naked attraction” jednak trochę poczekamy. Zaplanowana na 14 maja premiera programu „Magia nagości” została przesunięta. I na razie nie został podany nowy termin emisji.

07.05.2021
9:45
Magia nagosci zoom tv premiera przesunieta
REKLAMA

„Magia nagości” jest z założenia eksperymentem telewizyjnym. Wiele się przecież mówi o tym, że ludzie lecą na wygląd, a reszta jest mniej ważna. Osoby uczestniczące w programie testują to na własnej skórze. Wybierają kandydatki lub kandydatów na tylko na podstawie cech fizycznych. Czyli zupełnie odwrotnie niż w kultowej „Randce w ciemno”.

REKLAMA

W brytyjskim pierwowzorze sześć osób jest stopniowo odkrywanych od dołu do góry, a uczestnik po kolei eliminuje tych, którzy nie wpadli mu w oko. Przed pójściem na randkę i ostatecznym wyborem pomiędzy dwoma kandydatami, również i on musi się rozebrać. Potem w programie pokazane jest, jak potoczyło się ich spotkanie.

Zdjęcia do polskiej edycji programu ruszyły w kwietniu i ogłoszono już nawet prowadzącą. Została nią gwiazda „Rancza” Beata Olga Kowalska. Ma to być najdroższa i największa produkcji w historii stacji Kino Polska TV, która przygotowuje ją dla Zoom TV.

Decyzja o produkcji polskiej edycji „Magii nagości” była dosyć łatwa. Brytyjską wersję emitujemy w Zoom TV od dwóch lat. W tym czasie stała się ona jednym z najpopularniejszych elementów naszej ramówki. Nie mogliśmy zmarnować takiego potencjału

powiedział NOIZZ-owi Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.

Polska premiera „Magii nagości” została przełożona. Niestety nie podano na kiedy.

Coś jednak „nie pykło”. I nie wiadomo, czy chodzi o sam poziom produkcji, termin kolidujący z innymi programami, czy może kontrowersje. Sądząc jednak po tym, jaką popularną cieszą się u nas ostatnio reality show z ludźmi chodzącymi głównie w strojach kąpielowych, Polacy raczej nie są aż tak pruderyjni. Obstawiałbym więc bardziej problemy natury technicznej.

Jako nadawca kanału telewizyjnego Zoom TV podjęliśmy decyzję o odłożeniu w czasie premiery show randkowego „Magia nagości. Polska”, która zaplanowana była na antenie Zoom TV na dzień 14 maja br.

zarząd Kino Polska TV.

Biuro prasowe stacji nie zdradziło w komunikacie nowego terminu premiery. Program nie został też skasowany, ponieważ prowadzone są już castingi do drugiej edycji programu.

REKLAMA

* Zdjęcie główne: www.instagram.com/magianagoscipolska/

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA