REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Kontrowersyjne randkowe show w maju w Polsce. Na czym polega „Magia nagości”?

Kontrowersyjne brytyjskie show „Naked Attraction” doczeka się polskiego odpowiednika od stacji Zoom TV. Produkcję poprowadzi aktorka znana z serialu „Ranczo”, ale większość widzów obecnie zastanawia się nad czymś innym. O co w ogóle chodzi w programie „Magia nagości”?

14.04.2021
10:58
magia nagości
REKLAMA

Współczesna telewizja jest tak mocno wypełniona rozmaitymi programami reality i talent show, że wyróżnienie się z tłumu staje się coraz trudniejszym zadaniem. Twórcy programów rozrywkowych wpadają więc na coraz bardziej szalone i często po prostu dziwaczne pomysły. A czasami (zdaniem części widzów) przekraczają granice. Tak było w przypadku programu „Naked Attraction” nadawanego od 2016 roku przez brytyjski Channel 4.

REKLAMA

Produkcja opiera się na stosunkowo prostym koncepcie: „Czy wybór partnera lub partnerki w oparciu o same cechy fizyczne może się udać?”. W oryginalnej edycji show sześć nagich (początkowo ukrytych) osób próbuje zdobyć względy ubranego uczestnika lub uczestniczki. Ich ciała są powoli odkrywane od stóp w górę, a kolejni kandydaci są z czasem eliminowani. Na końcu wybór pozostaje między dwiema osobami, ale przed podjęciem ostatecznej decyzji startujący też musi zdjąć ubrania. Potem oboje idą na randkę, a program pokazuje jak się ona udała.

Magia nagości – kto poprowadzi polską edycję?

Jak podaje portal Wirtualne Media, stacja Zoom TV wybrała na prowadzącą show polską aktorkę znaną z takich produkcji jak „Ranczo” i „Inferno”. Beata Olga Kowalska zaznacza w komunikacie wysłanym do mediów, że „Magia nagości” pozwoli widzom skonfrontować się z pięknem ludzkiego ciała innym niż dyktuje nam medialny kanon:

REKLAMA

Wiem, że „Magia nagości” to odważny program, ale ja kocham takie wyzwania. Podczas, gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. „Magia nagości” to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej, bardzo odpowiada.

„Magia nagości” ma wystartować na Zoom TV już w maju tego roku. Obecnie trwa casting ostatniej szansy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA