REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Dzięki tym serialom siedzenie w domu w majówkę nie będzie wam straszne. Polecamy nowości

To będzie wyjątkowa majówka. Zamiast dalekich wycieczek, polecamy raczej spacery po okolicy, z zachowaniem bezpiecznego dystansu. A wieczorem – sprawdzenie serialowych nowości.

01.05.2020
11:30
majówka 2020 seriale nowości netflix
REKLAMA
REKLAMA

Wśród majowych nowości znajdziecie m.in. polską produkcje z Maciejem Stuhrem i Aleksandrą Popławską w rolach głównych, serial Netfliksa z polskim akcentem, a także nowy tytuł od Ryana Murphy'ego, znanego z „American Horror Story”.

Majówka 2020 – seriale nowości:

Szadź

Zdjęcia do najnowszej produkcji platformy Player powstawały m.in. w Warszawie i w Opolu. W tym drugim mieście dzieje się zresztą akcja opowieści. Pewnego dnia ginie tam młoda dziewczyna. Śledztwo w sprawie jej tajemniczej śmierci prowadzi komisarz Agnieszka Polkowska grana przez Aleksandrę Popławską. Oprócz aktorki w produkcji wystąpił też m.in. Maciej Stuhr.

Premiera: 30 kwietnia w serwisie Player.

Kierunek: Noc

Oczekiwany serial inspirowany książką „Starość aksolotla” autorstwa Jacka Dukaja. Jednym z producentów wykonawczych belgijskiego serialu jest Tomasz Bagiński. Główni bohaterowie serialu to pasażerowie lotu z Brukseli, którzy ustrzegli się przed skutkami wielkiej katastrofy, niszczącej całą planetę. Obcy ludzie będą musieli stawić razem czoła apokalipsie.

Premiera: 1 maja na Netfliksie.

Trying
­

Głównymi bohaterami nowego serialu Apple TV+ są Nikki (Esther Smith) i Jason (Rafe Spall). Para marzy o dziecku, niestety z przyczyn medycznych nie mogą mieć własnego potomstwa. W końcu decydują się na adopcję. Serial współtworzony przez BBC zapowiadany jest jako komediodramat. Przygotujmy się zatem na słodko-gorzką opowieść.

Premiera: 1 maja na Apple TV+.

Upload

Nowy serial Grega Danielsa, jednego z twórców „The Office”. Opis komedii przywodzi na myśl produkcje takie jak „Czarne lustro”. Autorzy serii przedstawiają wizję świata niedalekiej przyszłości, w którym możliwe jest cyfrowe życie po śmierci. W główne role w serialu wcielili się m.in. Andy Allo i Robbie Amell.

Premiera: 1 maja na Amazon Prime Video.

Hollywood

„Kraina Snów” to hasło, które mają na ustach wszyscy marzący o wielkiej sławie. Przybywają do Hollywood, by spróbować swojego szczęścia. Serial Ryana Murphy'ego przenosi nas do lat 40. XX wieku. Kamera obserwuje grupę młodych aktorek i aktorów, którzy zmierzą się na swojej drodze z wieloma przeszkodami i uprzedzeniami.

Premiera: 1 maja na Netfliksie.

Betty

REKLAMA

6-odcinkowy Serial „Betty” to opowieść o skejterkach, która przedstawiona została już wcześniej w filmie „Skejterka” („Skate Kitchen”) w reżyserii Crystal Moselle. Główne bohaterki to nowojorskie dziewczyny z różnych środowisk, które łączy wspólna pasja. Zapowiada się na sporą dawkę girl power.

Premiera: 2 maja na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA