REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube
  3. Dzieje się

„Rozmowa wielowątkowa jak tajskie curry”. Tego wywiadu z Makłowiczem nie możesz przegapić

Ulubieniec internautów wystąpił w programie „Imponderabilia”. Rozmowę Karola Paciorka z Roberta Makłowiczem zobaczymy w niedzielę na kanale youtubera. Zapowiada się istna uczta dla duszy i uszu.

07.03.2021
14:34
Makłowicz w programie Paciorka Imponderabilia. Gdzie obejrzeć wywiad?
REKLAMA
REKLAMA

Krytyk kulinarny, podróżnik, bohater memów, a także jedna z najbardziej pozytywnych postaci w mediach – tradycyjnych i nowoczesnych. Chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby Roberta Makłowicza. Znany smakosz, operujący kwiecistym językiem, był gościem w popularnym internetowym talk-show „Imponderabilia”. Sądząc po reakcjach komentujących zapowiedź – na to zaproszenie czekała masa fanów.

Panowie poruszą rzecz jasna głównie tematy kulinarne. Porozmawiają o stanie gastronomii w czasie pandemii, usłyszymy, co jest polskim daniem eksportowym, a także poznamy pracę Roberta Makłowicza od nomen omen kuchni. Dowiemy się też, czy jest hedonistą i jak reaguje na spotkanie z weganinem.

Premiera wywiadu Karola Paciorka z Robertem Makłowiczem w niedzielę, 7 marca na youtube’owym kanale „Imponderabilia”.

REKLAMA

Uwaga! Choć zarówno na facebookowym profilu Makłowicza, jak i Paciorka start rozmowy zapowiadany jest na godzinę 17:00, to transmisja na YouTube zaplanowana jest na godzinę później. Musicie więc być czujni, a najlepiej ustawcie sobie przypomnienie – wystarczy kliknąć na dzwoneczek w okienku z wywiadem na kanale.

* Zdjęcie główne: www.facebook.com/robertmaklowiczofficial

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA