REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Telefon włączony, pies na kolanach. Tak gwiazda TVN prowadzi samochód i jeszcze się tym chwali

Dopiero co streamerka Sidneuke potrąciła psa, prowadząc auto i zerkając w telefon. Kilka dni później Grażyna Szapołowska sięgnęła po komórkę również w trakcie jazdy. Wczesnym rankiem Małgorzata Ohme, prowadząca "Dzień Dobry TVN", mknęła przez pustą Warszawę, nagrywając stories na Instagram. Dziennikarka dodatkowo miała na kolanach psa. Choć nagranie zniknęło już z profilu gwiazdy, Małgorzata Ohme może ponieść surowe konsekwencje swojego zachowania.

22.02.2023
16:09
Małgorzata Ohme prowadziła auto i nagrywała stories
REKLAMA

O tym, żeby nie używać telefonu podczas prowadzenia auta, niby wiadomo nie od dzisiaj. Niby, bo tak naprawdę wiele osób tego nie przestrzega, zerka w telefon czy też nagrywa live'y na Instagram. Niedawno streamerka Sidneuke, prowadząc samochód, potrąciła psa. W momencie kiedy to się stało, Sidneuke spoglądała w ekran swojej komórki.

REKLAMA

Najpierw Szapołowska, teraz Ohme. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" nagrywała stories, prowadząc auto. Na kolanach trzymała psa.

Kilka dni po tym wydarzeniu, Grażyna Szapołowska jadąc autem, również sięgnęła po telefon. Znana aktorka nagrywała wideo podczas jazdy. Sprawę nagłośniła blogerka Wiola vel Pudi, znana w sieci jako "Niewyparzona Pudernica". Kobieta zgłosiła popełnienie wykroczenia przez Grażynę Szapołowską na policję. Blogerka otrzymała odpowiedź od funkcjonariuszy, którzy podkreślili, że podejmą w tej sprawie czynności wyjaśniające. Na Szapołowskiej się nie kończy.

Screen Instagrama Niewyparzonej Pudernicy

Kilka godzin temu Małgorzata Ohme udostępniła na swoim Instagramie nagranie, na którym pędzi rano autem przed pustą Warszawę. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" podczas jazdy nagrywała stories, witając się z fanami, ale też pokazując swojego- pieska, suczkę Zuzę. Czworonóg siedział na kolanach Ohme. Dziennikarka wytłumaczyła, że ma świadomość tego, iż zwierzę powinno być w transporterze, ale za nim nie przepada.

Do tej sprawy również włączyła się blogerka Niewyparzona Pudernica. Choć nagranie zniknęło już z Instagrama Ohme, Niewyparzona Pudernicka udostępniła screena na swoim stories. Blogerka podkreśliła, jakie niebezpieczeństwo niesie za sobą prowadzenie auta ze zwierzakiem na kolanach. Piszesz, że jesteś miłośnikiem zwierząt, przy wystrzale poduszki powietrznej z pieska, zostałby naleśnik. Mogłaś doprowadzić do wypadku. Na to nie ma żadnego usprawiedliwienia - czytamy na Instagramie Niewyparzonej Pudernicy.

Screen z Instagrama Niewyparzonej Pudernicy

Ohme zgłosi się sama na policję? Jeśli tego nie zrobi, sprawa i tak zostanie nagłośniona

REKLAMA

Influencerka zaproponowała Ohme dobrowolne zgłoszenie się na policję i publiczne przeprosiny. Zapowiedziała, że jeśli nie zrobi tego Ohme, to sprawa zostanie zgłoszona na policję przez samą blogerkę. Na razie na Instagramie Małgorzaty Ohme nie pojawiło się żadne oświadczenie, lecz najnowsze zdjęcie z pieskiem z "Dzień Dobry TVN" zebrało mnóstwo krytycznych komentarzy internautów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA