REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Tak zginie bohaterka Sochy w "Na Wspólnej". Będzie dramatycznie

Małgorzata Socha niedawno poinformowała swoich fanów, że po 16 latach kończy swoją przygodę z "Na Wspólnej". Gwiazda chce skupić się zarówno na innych projektach, ale też na życiu rodzinnym. Jak się okazuje, zakończenie wątku Sochy w serialu TVN będzie dość dramatyczne. Jak zginie jej bohaterka, Zuzanna Hoffer?

29.11.2022
16:35
Małgorzata Socha
REKLAMA

Małgorzata Socha w serialu "Na Wspólnej" spędziła aż szesnaście lat. Choć decyzja o odejściu z hitowego serialu TVN nie była dla niej łatwa, stwierdziła, że potrzebuje więcej czasu na inne projekty, ale też przestrzeni dla rodziny.

REKLAMA

Socha po 16 latach odchodzi z "Na Wspólnej".

Dla mnie było to bardzo trudne i długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego - powiedziała aktorka w rozmowie z "Faktem".

Tak zginie bohaterka Małgorzaty Sochy w "Na Wspólnej"

REKLAMA

Sama zainteresowana nie zdradzała, jak zakończą się przygody Zuzy Hoffer w "Na Wspólnej". Jak donosi "Super Express" wątek bohaterki granej przez Sochę skończy się dość dramatycznie. Zuzanna będzie miała wypadek samochodowy i trafi do szpitala. Będzie w śpiączce, lecz jej życia nie da się uratować. Tymczasem partner Zuzy, Kamil, w tej roli Kazimierz Mazur wpadnie w ciąg alkoholowy. Jakby tego było mało, jego kochanka zajdzie w ciążę. Zapowiadają się więc dość mroczne odcinki "Na Wspólnej".

Socha grała w "Na Wspólnej" niemal od samego początku. Poza produkcją TVN ma też inne zawodowe obowiązki. Od kilku lat gra m.in. w serialu "Przyjaciółki" Polsatu oraz teatrze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA