REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

15 lat spędziła w "Na Wspólnej". Małgorzata Socha odchodzi z serialu

Małgorzata Socha w serialu "Na Wspólnej" gościła aż 15 lat, w którym wcieliła się w postać Zuzanny Hoffer. Aktorka zdradziła swoim fanom, iż żegna się z serialem. W rozmowie z "Faktem" opowiedziała o powodach swojej decyzji.

09.11.2022
13:48
Małgorzata Socha
REKLAMA

Małgorzata Socha serialową rozpoznawalność zdobyła dzięki roli Zuzanny Hoffer w serialu TVN "Na Wspólnej". Aktorka gra w nim już 15 lat. Pod koniec sierpnia w mediach gruchnęła wiadomość, iż gwiazda chciałaby ograniczyć swoją obecność w serialu. Minęło kilka miesięcy, a Socha wyznała w rozmowie z "Faktem", że po wielu latach spędzonych na planie, powoli żegna się z serialem "Na Wspólnej".

REKLAMA

Małgorzata Socha odchodzi z "Na Wspólnej". Zdradziła powody decyzji.

 Dla mnie było to bardzo trudne i długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego

powiedziała Małgorzata Socha w rozmowie z tabloidem.

Warto dodać, że Socha występuje w serialu niemal od samego początku. Jednak poza produkcją TVN ma też inne zawodowe obowiązki. Od kilku lat gra w serialu "Przyjaciółki" Polsatu, teatrze oraz realizuje wiele kampanii reklamowych. Aktorską i influencerską pracę łączy też z wychowaniem dzieci. Gwiazda jest mamą trójki pociech.

REKLAMA

"Na Wspólnej". Jak zakończy się wątek Zuzy?

Choć aktorka wie, jak skończy się wątek Zuzy w "Na Wspólnej", nie chciała zdradzać żadnych szczegółów. Nie mogę nic powiedzieć, trzeba oglądać serial - powiedziała tajemniczo. "Na Wspólnej" emitowany jest na antenie TVN od 2003 roku. W serialu wzięło udział wielu znanych aktorów i aktorek, m.in. Leszek Lichota, Aleksandra Konieczna, Adam Fidusiewicz oraz Anna Korcz.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA