REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Mało wam „Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera”? Teraz obejrzycie ją też w czerni i bieli

W przeciwieństwie do kinowej „Ligi Sprawiedliwości” oryginalną wizję Zacka Snydera fani przyjęli bardzo entuzjastycznie. Teraz ten czterogodzinny film można obejrzeć również w wersji czarno-białej. Na HBO GO pojawiła się dzisiaj „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera: Sprawiedliwość jest szara”

26.03.2021
11:12
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera w czerni i bieli na HBO GO
REKLAMA
REKLAMA

Fani mają tę moc. Walczyli, walczyli i wywalczyli. Po porażce, za jaką uznano kinową „Ligę Sprawiedliwości”, domagali się wypuszczenia wersji reżyserskiej. „Release the Snyder Cut” grzmiały hashtagi w mediach społecznościowych. Warner Bros. przychylił się do ich żądań i od 18 marca film w nowej odsłonie dostępny jest na HBO Max, a u nas na HBO GO. Po seansie wielu widzów stwierdziło, że nowa odsłona superbohaterskiego crossovera jest o wiele lepsza od tej poprzedniej. Ba, mój redakcyjny kolega Tomasz Gardziński uważa nawet, że Joss Whedon był sabotażystą Marvela.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” w czerni i bieli od dziś na HBO GO

Entuzjastyczne przyjęcie „Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera” przez moment dało nadzieję, że Warner Bros. będzie kontynuować Snyderverse. Prezeska WarnerMedia Studios wylała jednak na fanów kubeł zimnej wody i kategorycznie stwierdziła, że nic takiego się nie wydarzy. „Snyder Cut” ma być też odosobnionym przypadkiem i nie ma co liczyć na „Legion Samobójców Davida Ayera”. Na otarcie łez miłośnicy pierwszego wymienionego tytułu otrzymali jego nową wersję. Na HBO GO pojawiła się bowiem właśnie „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera: Sprawiedliwość jest szara”.

REKLAMA

Nowa wersja nowej wersji „Ligi Sprawiedliwości” różni się od „Snyder Cut” tylko tym, że jest w czerni i bieli. Od dzisiaj fani superbohaterów DC mogą więc obejrzeć film w kolorze lub w odsłonie monochromatycznej. Nie muszą się jednak ograniczać do jednej i mogą zrobić sobie maraton obu odsłon. A przed najlepiej jeszcze zobaczyć tę od Jossa Whedona, która również dostępna jest na HBO GO. Na platformie znajdziecie więc wszystkie trzy wersje filmu.

„Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera: Sprawiedliwość jest szara” od dziś dostępna na platformie HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA