REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Margot Robbie podała pełen tytuł nowej produkcji o Harley Quinn. Nie można było krócej?

Harley Quinn to jedna z najpopularniejszych postaci w uniwersum DC Comics. Nic więc dziwnego, że Warner Bros., zajmujące się produkcją filmów z tego komiksowego źródła, zdecydowało się na stworzenie filmu Birds of Prey, który będzie opowiadać między innymi o Quinn i innych kobietach z DC.

21.11.2018
9:51
Margot Robbie Birds of Prey
REKLAMA
REKLAMA

Do swojej roli w filmie powróci Margot Robbie, którą mogliście oglądać w Legionie samobójców w 2016 roku. Aktorka, która jest również producentką najnowszego filmu, ujawniła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie pierwszej strony scenariusza do filmu. Jak możemy na nim przeczytać, pełen tytuł produkcji to Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn). Druga część tytułu w nawiasie jest zapisana odręcznie, The Hollywood Reporter podaje jednak, że jest to oficjalny tytuł filmu.


Zarówno twórcy, jak i ujawniona dotychczas obsada aktorska jest zdominowana przez kobiety. Obraz ma wyreżyserować Cathy Yan, znana wcześniej ze swojego debiutu reżyserskiego Dead Pigs. Scenariusz został stworzony przez Christinę Hodson, która jest również zaangażowana przy pracy nad filmem Batgirl z tego samego uniwersum. Wśród ogłoszonej obsady znajdziemy Jurnee Smolett-Bell w roli Black Canary (Czarnego Kanarka), Rosie Perez grającą Renee Montoyę, Ellę Jay Basco portretującą Casandrę Cain, a także Mary Elizabeth Winstead wcielającą się w Huntress (Łowczynię). Do tej pory podano również, że Ewan McGregor zagra głównego przeciwnika bohaterek, Czarną Maskę.

Jak mówiła Mary Elizabeth Winstead w jednym ze swoich ostatnich wywiadów:

REKLAMA

To tak jakby spinoff Legionu Samobójców. Film podąża śladami Harley Quinn, którą ponownie zagra Margot Robbie oraz jej damskiego gangu. Ja gram Huntress, a mamy jeszcze Black Canary, graną przez Jurnee Smollett-Bell, Rosie Perez i Ewana McGregora. To naprawdę zabawna obsada. Nie zaczęliśmy jeszcze kręcić zdjęć do filmu, ale mają się one rozpocząć w styczniu i już nie mogę się doczekać.

Sam film Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) ma wejść do kin 7 lutego 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA