REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Margot Robbie jako Sharon Tate - podobna? Aktorka pokazała zdjęcie z planu filmu Tarantino

Na niewiele filmów czeka się z równym podekscytowaniem, co na nowy obraz Quentina Tarantino. Najnowsze dzieło amerykańskiego reżysera opowie o Hollywood sprzed lat i śmierci Sharon Tate. Grająca ją Margot Robbie zaprezentowała właśnie pierwsze zdjęcie z planu.

06.08.2018
18:59
margot robbie jako sharon tate
REKLAMA
REKLAMA

Once Upon the Time in Hollywood będzie powrotem Tarantino do czasów bardziej współczesnych. Jego najnowszy film opowie historię brutalnego morderstwa Sharon Tate, którego dokonała grupa Charlesa Mansona. I to w samym środku ogarniętego hipisowską modą Hollywood.

Reżyser podkreśla, że śmierć Tate nie będzie jedynym ani nawet głównym wątkiem filmu, zaś dziełu od początku towarzyszą kontrowersje. Żyjący członkowie rodziny Tate długo oskarżali wytwórnię i Tarantino o żerowaniu na śmierci Sharon (pierwotna data kinowej premiery filmu miała przypaść w rocznię jej śmierci). Nie zgadzali się także na żadną z proponowanych do roli Tate aktorek.

Finalnie rola ta przypadła Margot Robbie.

 class="wp-image-189736"

Kariera pochodzącej z Australii aktorki eksplodowała po występach w Wilku z Wall Street i późniejszym Legionie samobójców. Robbie od tej pory wystąpiła w nowych wersjach Tarzana i Kubusia Puchatka. Zrobiła też ogromne wrażenie w roli słynnej łyżwiarki figurowej w Jestem najlepsza. Ja, Tonya. W najbliższych miesiącach zobaczymy ją w roli Królowej Elżbiety I w Mary Queen of Scots oraz Once Upon a Time in Hollywood.

Zdjęcia z planu nowego filmu Tarantino pojawiają się w mediach od kilku tygodni. W swoich kostiumach zaprezentowali się już Brad Pitt, Leonardo DiCaprio czy Al Pacino. A to nie koniec materiałów z planu. Tym bardziej, że obsada Once Upon a Time in Hollywood roi się od gwiazd.

Margot Robbie – podobna do Sharon Tate?

Na zdjęciu w roli Sharon Tate Robbie ubrana jest w czarny sweter, białą miniówkę i kozaki tego samego koloru. Wyraźnie widać, że aktorka ma przypominać zabitą w 1969 roku Tate, ale w całkowicie identyczny sposób. Zważywszy jednak na to, że siostra Tate sprzeciwiała się wielu wcześniejszym aktorkom, ponieważ były „za brzydkie”, wydaje się to słusznym wyborem.

REKLAMA

Robbie nie zdradziła oprócz zdjęcia żadnych nowych informacji dotyczących roli Tate w Once Upon the Time in Hollywood. Wciąż nie wiadomo także, kto wcieli się w postaci Romana Polańskiego i Charlesa Mansona.

Once Upon the Time in Hollywood ma trafić do kin na całym świecie pod koniec czerwca 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA