REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Tak wygląda sobowtórka Marilyn Monroe. Jest łudząco podobna

Marilyn Monroe wciąż uchodzi za ikonę kobiecości. Do tej pory kobiety na całym świecie inspirują się jej stylem czy makijażem, prezentując w mediach społecznościowych wizerunki łudząco podobne do hollywoodzkiej gwiazdy. Pochodząca ze Szkocji Jasmine Chiswell jest sobowtórką Marilyn Monroe, która doczekała się aż miliona followersów na Instagramie. Podobna do słynnej gwiazdy?

03.05.2023
13:53
Sobowtórka Marilyn Monroe
REKLAMA

Sobowtóry czy sobowtórki gwiazd są dość powszechnym zjawiskiem. W czasach, gdy media społecznościowe intensywnie się rozwijają, nikomu nie znane, choć łudząco podobne do znanych osób twarze robią kariery na Instagramie czy TikToku.

REKLAMA

Tak wygląda sobowtórka Marilyn Monroe, 28-latnia Jasmine Chiswell.

Wie coś o tym pochodząca ze Szkocji Jasmine Chiswell, 28-letnia influencerka oraz sobowtórka Marilyn Monroe. Od lat fascynowało ją kino, a szczególną miłością darzyła stare filmy, które oglądała razem ze swoją babcią. Chiswell postanowiła wyjechać z rodzinnej Wielkiej Brytanii do USA, aby podbijać Hollywood. Choć nie udało się tego jej dokonać, z powodzeniem podbija media społecznościowe, spełniając się jako influencerka oraz sobowtórka legendarnej gwiazdy - Marilyn Monroe.

Czytaj też: Śmierć Marilyn Monroe to tajemnica, która rozpala wyobraźnię. "Blondynka" rzuca na nią nowe światło

W jednym z nagrań na Instagramie tłumaczyła, że szybko odkryła, iż łudząco przypomina legendarną aktorkę. Wystarczyło kupić odpowiednie kosmetyki: czerwoną szminkę i puder i odpowiednio ułożyć fryzurę. Do tego oczywiście ubrania vintage, które są przecież bardzo ważne w kreowaniu wizerunku "na Marilyn".

REKLAMA

Sobowtórka Marilyn kupiła dom, należący przed laty do gwiazdy

Mało tego, kobieta tak bardzo wkręciła się w bycie sobowtórką Marilyn, iż razem z mężem postanowiła zainwestować nawet w należący przed laty do Monroe dom, który jest teraz tłem do większości sesji zdjęciowych z udziałem Chiswell. Mimo że Marilyn Monroe była jedyna i nie powtarzalna, 28-latka ze Szkocji uparcie buduje swoją karierę w mediach społecznościowych na "byciu" gwiazdą Hollywood.

Trzeba przyznać, że na niektórych ujęciach jest bardzo podobna do legendarnej aktorki, co zresztą zauważyli również jej followersi, komplementując Jasmine w komentarzach. Na Instagramie 28-latka doczekała się już ponad milion obserwujących.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA