REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Luke Skywalker powiedział coś po polsku, bez dubbingu. A właściwie, to Mark Hamill

Mark Hamill znany jest z trzech rzeczy. Po pierwsze, to Luke Skywalker. Po drugie, to głos Jokera. I wreszcie po trzecie, to internetowy troll z dużym poczuciem humoru. Niedawno aktor zatweetował po raz pierwszy polsku.

15.02.2018
19:07
Mark Hamill po polsku
REKLAMA
REKLAMA

Aktor grający Luke’a Skywalkera w Gwiezdnych wojnach znany jest ze swojego uszczypliwego i złośliwego poczucia humoru. Nie jest przy tym w żadnym razie niemiły czy nieprzyjemny. Warto jednak śledzić profil aktora na Twitterze, nie tylko z uwagi na różne ciekawe spostrzeżenia dotyczące jego filmów i ról.

Hamill chętnie też angażuje się w dyskusje z fanami. Widać wyraźnie, że sam prowadzi swoje konta na serwisach społecznościowych, zamiast posiłkować się pracą agencji. Czasem służy wsparciem, często informacją, prawie zawsze wspomnianym wyżej humorem.

Fanka poprosiła Marka Hamilla, by ten zatweetował coś po polsku. Aktor spełnił prośbę, traktując ją… bardzo dosłownie.

Użytkowniczka Twittera posługująca się pseudonimem skrsgrd opublikowała na swoim profilu post, w którym głośno się zastanawia, czy aktor potrafi napisać coś w języku polskim. Tagując przy tym Hamilla i zwracając jego uwagę. Aktor udowodnił, że potrafi.

Prośbę spełnił, jak widać, w sposób dosłowny. Napisał „coś” w języku polskim. Prawdopodobnie posługując się jednym z internetowych słowników.

Nie jest to oczywiście żadna wiekopomna chwila dla świata rozrywki, zdecydowaliśmy się jednak zwrócić na to waszą uwagę. Chociażby po to, byście mogli teraz trafić na takie tweety, jak poniższe:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA