REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

To program dla mnie! TEN Mark Hamill jeździ po świecie i ogląda kolekcje geek-gadżetów

Odtwórca roli Luke’a Skywalkera z Gwiezdnych wojen, a także głos Jokera z masy bajek i gier sygnowanych logo Batmana, zrobi przegląd największych popkulturowych, geekowskich i nerdowskich kolekcji. Oto Mark Hamill's Pop Culture Quest!

12.11.2016
10:57
TEN Mark Hamill jeździ po świecie i oglądał kolekcje geek-gadżetów
REKLAMA
REKLAMA

Mark Hamill's Pop Culture Quest będzie odcinkową serią opartą o prosty schemat. Jesteś geekiem, trzymasz w piwnicy kolekcję wartościowych gadżetów, figurek, plakatów czy komiksów i *BAM* - Mark Hamill puka do twoich drzwi, aby pokazać światu zebrane zbiory.

Jako geek, bierny konsument światowej popkultury i fan samego Hamilla, uważam to za strzał w dziesiątkę. Tak zainteresowany odcinkowym programem nie byłem od czasu informacji, że Amazon rozpoczął współpracę z Clarksonem.

Co ciekawe, producentem Mark Hamill's Pop Culture Quest jest… ComicCon HQ!

REKLAMA

Organizatorzy największego konwentu dla fanów komiksów i seriali są gwarantem tego, że Mark Hamill's Pop Culture Quest będzie produkcją od fanów dla fanów. Z takim prowadzącym nie musimy się obawiać, że coś pójdzie nie tak, a z takimi sponsorami możemy być pewni, że producenci wiedzą, co robią.

Mark Hamill's Pop Culture Quest zadebiutuje już 15 listopada 2016 roku! Zacieram ręce i nie mogę doczekać się pilota!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA